Darmowa migracja strony (100% za darmo)

Niezależnie od tego, czy obsługujesz jedną witrynę, czy wiele, Hostinger oferuje nielimitowaną migrację stron całkowicie za darmo!

Darmowa migracja strony (100% za darmo)

Darmowa migracja strony — bez limitu

Po wybraniu planu Hostingera dopasowanego do Twoich potrzeb pomożemy Ci przenieść wszystkie Twoje strony internetowe całkowicie za darmo. Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie, a my zajmiemy się resztą!

Darmowa migracja strony — bez limitu

Szybkość to nasza specjalność

Każda migracja jest dla nas priorytetem. Na przykład proste migracje WordPressa zajmują około 6 godzin, ale nigdy więcej niż 24 godziny. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja strona zawsze pozostaje online podczas migracji.

Szybkość to nasza specjalność

Zarządzane przez ekspertów

Wiemy, że wkładasz wiele czasu i energii w swoją stronę internetową. Dlatego nasz zespół techniczny ds. sukcesu klienta osobiście zajmuje się każdą migracją, aby upewnić się, że wszystko przebiega bezproblemowo. Twoja strona będzie na każdym kroku w bezpiecznych rękach.

Zarządzane przez ekspertów

Rozwiązania WordPress, których potrzebujesz

Oferujemy w pełni zautomatyzowany proces migracji witryn WordPressa, które stanowią blisko 70% migracji wszystkich stron internetowych. Przeniesienie strony do Hostinger zapewni Ci dostęp do funkcji dedykowanych witrynom WordPress i aż 4 razy większą wydajność niż w przypadku standardowych usług hostingowych.

Rozwiązania WordPress, których potrzebujesz

Jak przenieść stronę do Hostinger?

Wybierz plan

Wybierz plan

Poproś o migrację

Poproś o migrację

Gotowe!

Gotowe!

Wybierz swój plan hostingowy

Warunki płatności

Darmowa migracja strony — odkryj zalety przeniesienia swojej strony do Hostinger!

Prawdziwi ludzie, prawdziwe wsparcie

Niezależnie od poziomu Twojej wiedzy technicznej, zapewniamy szybkie i profesjonalne wsparcie, nie tylko przez wiadomości e-mail, ale także przez czat na żywo.

Przejrzysty i intuicyjny interface

hPanel to hostingowe centrum kontroli stworzone przez Hostingera — dedykowane specjalnie dla Ciebie. Wygodniejsze w obsłudze niż tradycyjny cPanel, niezależnie od Twojego poziomu wiedzy technicznej. Teraz możesz skoncentrować się na najważniejszym — zarządzaniu swoją stroną internetową.

Szybki i bezpieczny hosting

Nasz hosting WordPress opiera się na LiteSpeed — najszybszym serwerze internetowym w branży. Nasze usługi oferują również automatyczne cotygodniowe lub codzienne kopie zapasowe, więc wszystkie pliki Twojej witryny WordPress będą bezpieczne.

Darmowa migracja strony — odkryj zalety przeniesienia swojej strony do Hostinger!

Migracja strony — najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące migracji witryn do Hostinger.

Jak przenieść stronę na inny hosting?

Kiedy mogę przekierować moją nazwę domeny do Hostinger?

Jakich typów stron nie można przenieść do Hostinger?

Ile stron internetowych mogę zmigrować?