Darmowy crtyfikat SSL

Chroń swoją witrynę, zdobądź zaufanie klientów dzięki bezpłatnemu certyfikatowi SSL, który otrzymasz do każdego planu Buisiness

Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż? Zrób to z darmowym certyfikatem SSL!

Zdobądź certyfikat SSL z tanim planem hostingowym dla firm, aby chronić dane swoich klientów. Łącze między Twoim serwerem a poufnymi danymi klienta, takimi jak numery kart kredytowych, hasła i inne dane logowania, jest bezpiecznie szyfrowane przy użyciu naszego bezpłatnego protokołu SSL, który otrzymasz do każdego planu Business. Bezpieczne szyfrowanie przyczyni się do zwiększenia Twoich przychodów, dzięki zwiększeniu zaufania do Twojej witryny wśród klientów.

Korzystanie z certyfikatu SSL uniemożliwi hakerom uzyskanie poufnych informacji przechowywanych na Twojej stronie internetowej lub przesyłanych za pośrednictwem protokołów https SSL. W Hostingerze otrzymasz darmowy certyfikat SSL z każdym planem hostingowym Business. Nie zwlekaj, zadbaj o to, aby wszystkie Twoje połączenia były bezpieczne z SSL. Zadbaj o bezpieczeństwo klientów podczas zakupów lub wprowadzania poufnych informacji na Twojej stronie internetowej.

Co to jest Certyfikat SSL?

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

Ochrona SSL to zaszyfrowana ścieżka, przez którą wszystkie poufne informacje mogą bezpiecznie się przemieszczać. Bezpłatny certyfikat SSL, który otrzymasz z naszym tanim planie hostingowym Business zapewni bezpieczeństwo Twojej witryny.

6 powodów, dla których warto uzyskać BEZPŁATNY certyfikat SSL z tanim hostingiem Business

1

Wyższa pozycja.Google lubi bezpieczne strony internetowe. Zwiększ pozycję swoich stron w rankingach SEO w Google i innych wyszukiwarkach dzięki naszemu darmowemu certyfikatowi SSL, który otrzymasz z hostingiem Business.

2

Generuj bezpieczne płatności kartami.Chroń transakcje dokonywane za pośrednictwem Twojej witryny internetowej za pomocą certyfikatu SSL, który otrzymasz z hostingiem Business. Zwiększ sprzedaż, wprowadzając bezpieczne metody płatności.

3

Zadbaj o zaufanie swoich klientów. Uzyskaj darmowy certyfikat SSL, dodaj do swojej strony internetowej ikonę kłódki i pokaż klientom, że ich dane są przy Tobie bezpieczne!

4

Łatwa rejestracja i obsługa klienta 24/7. Tani i bezpieczny hosting nigdy nie był bardziej dostępny. Uruchom bezpieczną stronę internetową z pomocą naszego zespołu, który od razu odpowie na wszystkie Twoje pytania.

5

Najpotężniejsze szyfrowanie. Żaden haker nie zyska dostępu do Twoich poufnych informacji dzięki bezpłatnemu certyfikatowi SSL, który szyfruje ścieżkę, którą podróżują dane między klientami a tobą.

6

Chroń swój hosting WordPress. Z naszym najtańszym planem hostingowym Business, certyfikat SSL otrzymasz za darmo. Chroń swoją stronę internetową, blog lub stronę WordPress. Nie przegap tej okazji!

Jak działa darmowy certyfikat SSL Hostingera?

Wszystkie strony uruchomione w naszych planach hostingowych Business z bezpłatnym certyfikatem SSL tworzą bezpieczną ścieżkę do przesyłania danych. Nie musisz ponosić dodatkowych kosztów, aby zabezpieczyć swoją stronę internetową. Skorzystaj z naszego bezpłatnego certyfikatu SSL i zyskaj zaufanie swoich klientów. Bezpieczne połączenie umożliwi dokonywanie bezpiecznych transakcji płatniczych, dzięki czemu zwiększą się Twoje przychody!

Niezabezpieczona witryna bez SSL

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

Wszystkie poufne informacje, które zostaną wprowadzone na Twojej stronie zostaną natychmiast zaszyfrowane, dzięki certyfikatowi SSL, który otrzymasz wraz z tanim hostingiem Business. Szyfrowane dane są następnie przesyłane na serwer, który przechowuje stronę i odszyfrowywane tylko wtedy, gdy są bezpieczne i tylko właścicielowi witryny. Bezpłatny SSL chroni dane klienta przed fałszowaniem wiadomości, kradzieżą i podsłuchiwaniem.

Bezpieczne, BEZPŁATNE połączenie SSL

Free SSL fron hostinger will protect your clients personal data

Darmowy certyfikat SSL dołaczany do każdego palnu Business zapewni bezpieczeństwo Twoich danych. Certykikat SSL Hostingera dla WordPressa zabezpieczy również Twojego bloga lub sklep e-commerce, nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo transakcji! Szyfrowanie, które chroni dane klientów przed kradzieżami i niepotrzebną publikacją, jest na dzień dzisiejszy najsilniejsze i parte na protokole SSL.

Ochrona SSL Hostingera - gwarancja dożywotniej ochrony

Nasz plan hostingowy zawiera obecnie bezpłatny certyfikat SSL, aby zapewnić bezpieczne połączenie między Tobą a twoimi klientami!

Podbijaj rankingi Google SEO

Google zwraca uwagę na bezpieczeństwo połączeń pomiędzy klientami a serwerami stron. Strony z certyfikatem SSL będą miały lepsze pozycje SEO w wyszukiwarce Google i innych wyszukiwarkach internetowych. Strony posiadające protokół https osiągają wyższe pozycje w porównaniu do stron, które nie posiadają tego protokołu. Dołącz do grona właścicieli stron z certyfikatem SSL, który możesz otrzymać za darmo z naszym planem Business i przestań martwić się o swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zdobądź zaufanie użytkowników

Nie jest tajemnicą, że zielona kłódka obok adresu strony internetowej i przedrostek Https oznacza bezpieczną stronę. Wiesz to Ty i wiedzą to Twoi klienci! Ostanie badania wykazują, że użytkownicy dokonują zakupów na stronach posiadających certyfikaty SSL 10 razy częściej niż na stronach nieposiadających tej ochrony. Zdobądź zaufanie klientów dzięki certyfikatowi SSL, który otrzymasz wraz z naszym planem hostingowym Business. Nie trać potencjalnych klientów. Zadbaj o dobry wizerunek!

Pokonaj konkurencję

Strony konkurencyjne posiadają już certyfikaty SSL, a Ty ciągle zwlekasz? SSL jest koniecznością w dzisiejszych czasach. Zdobądź certyfikat za darmo z naszym planem hostingowym Business i zostań liderem na rynku. Zacznij przejmować klientów swojej konkurencji dzięki certyfikatowi SSL. Certyfikat SSL to główny powód, dla którego klienci wybiorą Twoją stronę, zamiast Twojej konkurencji.

Zwiększ swoje przychody

Z naszym tanim planem hostingowym Business otrzymasz darmowy certyfikat SSL, który wiele znaczy dla Twojej firmy. Zwiększ swoje obroty dzięki DARMOWEJ ochronie SSL! Jest to najtańszy sposób, aby zwiększyć sprzedaż i zbudować bezpieczną więź pomiędzy Tobą i Twoimi klientami. Kupując nasz hosting z planem Business nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz bardzo wiele.

Najważniejsza jest wiarygodność marki!

Z czasem Twoja marka stanie się wiarygodna dzięki zastosowaniu protokołu SSL. Będziesz jednak dysponować jeszcze jedną zaletą w porównaniu do konkurencji - produktem, któremu wszyscy ufają i którą chcą kupić. Zadbaj o wizerunek swojej strony internetowej błyskawicznie, uzyskując naszą bezpłatną ochronę SSL z każdym planem Business.

Nigdy więcej kradzieży danych, fałszowania wiadomości i podsłuchiwania!

Z darmowym certyfikatem SSL będziesz mieć możliwość skupienia się na swoim produkcie. Nie trać czasu na sprawy sądowe i niepotrzebne cyber incydenty z klientami. Czas powstrzymać hakerów bezprawnie wykradających dane Twoich klientów poprzez zabezpieczenie strony szyfrowaniem SSL, które otrzymasz z naszym tanim planem hostingowym Business. Skup się wyłącznie na swoim produkcie.

Jak działa SSL?

Darmowy certyfikat SSL z naszym planem Business tworzy bezpieczne połączenie dla danych wrażliwych, aby mogły bezpiecznie przemieszać się z szyfrowaniem SSL Hostingera. Darmowy certyfikat pozwoli Ci pracować bezpiecznie, bez konieczności napadania na bank. Ponadto dzięki wyższym rankingom Google, nowym użytkownikom i większej sprzedaży Twoje przychody poszybują w górę!

How secure SSL connection works
Komputer gości
Cześć, czy Twoje połączenie jest bezpieczne?
Oczywiście, przesyłam swój certyfikat!
How secure SSL connection worksserwer
How secure SSL connection worksKomputer gości
Świetnie! Gotowy na utworzenie bezpiecznego połączenia?
Teraz zaszyfruję ścieżkę i odszyfruję ją, gdy będzie bezpieczna!
How secure SSL connection worksserwer

Rozwijaj swoją firmę zdarmowym certyfikatem SSL

Get free SSL from Hostinger

Zwiększ ruch na swojej stronie internetowej dzięki naszemu darmowemu certyfikatowi SSL. Chroń dane swoich klientów, korzystając z taniego hostingu stron.

Zacznij oszczędzać już teraz!

Hosting all-in-one i domena od

2
55
/mies.