Zyskaj darmowy certyfikat SSL

Chroń swoją witrynę i odwiedzających użytkowników, oferując bezpieczne i szyfrowane połączenia. Darmowy certyfikat SSL, dostępny w każdym planie hostingowym, pomoże zbudować zaufanie do Twojej marki.

Zyskaj darmowy certyfikat SSL

Oferujemy darmowe certyfikaty SSL we wszystkich naszych planach

Zdecyduj się na którykolwiek z naszych planów hostingu stron — certyfikat SSL otrzymasz gratis!

Warunki płatności

Różnica między darmowymi a płatnymi certyfikatami SSL

Darmowy certyfikat SSL w naszej ofercie, jest tak samo bezpieczny jak płatny. Jest zgodny z normą bezpieczeństwa PCI DSS (ang. Payment Card Industry Data Security Standard), więc świetnie nadaje się do ochrony wszystkich rodzajów stron internetowych.
Płatne oraz darmowe certyfikaty SSL oferują taki sam poziom bezpieczeństwa. Obie wersje zapewniają silne szyfrowanie zaprojektowane w celu bezpiecznego połączenia Twojej witryny i jej użytkowników.
Obie wersje zapewniają również wskaźniki, które pokazują, że strona jest bezpieczna — protokół HTTPS i ikonę kłódki w pasku adresu najważniejszych przeglądarek.
Dodatkowo wszystkie certyfikaty odnawiamy również automatycznie i bezpłatnie, co daje naszym klientom większą wygodę i pomaga im zaoszczędzić pieniądze.
Różnica między darmowymi a płatnymi certyfikatami SSL

Dlaczego certyfikat SSL jest niezbędny?

Zabezpiecz swoją witrynę

Instalując na swojej stronie internetowej certyfikat SSL, wszelkie prywatne informacje, którymi dzielisz się z odwiedzającymi, będą chronione przed niepowołanymi osobami. Dodatkowo nasze certyfikaty SSL wykorzystują standardowe 256-bitowe szyfrowanie w celu ochrony danych.
Dlaczego certyfikat SSL jest niezbędny?

Zgodność ze standardami PCI DSS

Jeśli prowadzisz firmę i oferujesz płatności online, Twoja strona musi spełniać standardy bezpieczeństwa PCI DSS, czyli zapewniać ochronę SSL. Brak zapewnienie ochrony Twojej witrynie jest niezgodne z przepisami i może narażać odwiedzających na ryzyko utraty ich wrażliwych danych.
Zgodność ze standardami PCI DSS

Buduj zaufanie

Po wdrożeniu ochrony SSL adres URL Twojej strony www będzie zaczynał się od protokołu HTTPS, a w pasku adresu pojawi się ikona kłódki. Te elementy pokazują odwiedzającym, że Twoja witryna posiada ochronę SSL i jest wolna od ryzyka, dzięki czemu dane logowania i szczegóły transakcji są bezpieczne.
Buduj zaufanie

Zwiększ ranking strony w wyszukiwarce Google

Certyfikat SSL zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa i dodaje prefiks HTTPS do adresu URL witryny, zapewniając najlepsze doświadczenie dla odwiedzających. Wyszukiwarka Google chętniej umieszcza witryny z SSL na wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, zwiększając widoczność Twojej witryny oraz jej ruch organiczny.
Zwiększ ranking strony w wyszukiwarce Google

Jak działają certyfikaty SSL?

01

Bezpieczeństwo połaczeń

Gdy zakupisz certyfikat SSL, Twoja strona otrzyma klucz publiczny i prywatny. W momencie gdy użytkownicy odwiedzają Twoją witrynę, ich przeglądarka automatycznie wysyła żądanie o Twój certyfikat SSL i klucz publiczny, aby zweryfikować, czy Twoja strona jest bezpieczna i godna zaufania.

02

Szyfrowanie danych

Jeśli proces przebiegnie pomyślnie, przeglądarka wygeneruje dwa klucze symetryczne i przekaże jeden z nich do serwera, używając klucza publicznego. Następnie serwer odszyfrowuje go za pomocą swojego klucza prywatnego. Dzięki temu przeglądarka i serwer nawiązują bezpieczne połączenie w celu przesyłania informacji.

03

Wizualne wskaźniki

Gdy certyfikat SSL zostanie pomyślnie zainstalowany, w pasku adresu URL pojawią się wskaźniki bezpieczeństwa, takie jak ikona kłódki i protokół HTTPS. W zależności od rodzaju certyfikatu, na stronie internetowej może również pojawić się elektroniczna pieczęć SSL wskazująca na wiarygodność strony.

Certyfikaty SSL – najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące certyfikatów SSL i planów.

Co to jest Certyfikat SSL?

Icon

Dlaczego potrzebuję certyfikat SSL?

Icon

Czy moja strona posiada certyfikat SSL?

Icon

Jakie są rodzaje certyfikatów SSL?

Icon

Który certyfikat SSL wybrać?

Icon

Jak uzyskać darmowy certyfikat SSL?

Icon

Ile czasu potrzeba, aby certyfikat SSL stał się aktywny?

Icon

Jak odnowić certyfikat SSL?

Icon

Czy SSL ma pozytywny wpływ na SEO?

Icon

Czy mogę zainstalować własną ochronę SSL na Hostingerze?

Icon