Sprawdź dostępność domeny
Sprawdź dostępność domeny

Dzięki naszemu narzędziu do wyszukiwania domen WHOIS dowiesz się, czy interesująca Cię nazwa domeny jest dostępna. Jeśli tak, nie zwlekaj i przejdź do naszej wyszukiwarki wolnych domen i od razu ją zarejestruj.

Znajdź właściciela domeny
Znajdź właściciela domeny

Jeśli domena okaże się zajęta, skorzystaj z naszej wyszukiwarki WHOIS, aby znaleźć wszystkie publicznie dostępne informacje o aktualnym rejestratorze i właścicielu domeny, takie jak nazwę, imię i nazwisko oraz dane kontaktowe.

Monitoruj datę wygaśnięcia
Monitoruj datę wygaśnięcia

Nie przegap okazji, by zdobyć wymarzoną domenę. Dowiedz się, kiedy data wygaśnięcia zacznie się zbliżać i zacznij działać, gdy tylko obecny właściciel domeny pozwoli jej wygasnąć.

Co to jest narzędzie WHOIS domeny?

Nasze narzędzie do wyszukiwania domen prezentuje najnowsze dane zarejestrowane w oficjalnej bazie danych domen WHOIS. To świetne narzędzie, które dostarczy Ci istotnych informacji o rejestrowanych domenach.

Jak to działa?

Osoba rejestrująca domenę przekazuje swoje dane osobowe do Internetowej Korporacji ds. Nadanych Nazw i Numerów (ICANN). Niektóre z tych informacji są udostępniane w publicznej bazie danych WHOIS, a dzięki naszej usłudze wyszukiwania domen, zyskasz do nich dostęp.

Zyskaj pełną ochronę domeny

Wszystkie domeny zakupione w Hostingerze objęte są ochroną prywatności WHOIS, która ukrywa Twoje dane osobowe przed publicznymi bazami danych. Nie musisz się martwić spamem oraz badaniami rynku prowadzonymi przez konkurencję — jesteśmy w pełni zaangażowani w Twoje bezpieczeństwo online.

WHOIS domeny – najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie wyszukiwarki domen WHOIS.

Baza danych WHOIS zawiera listę wszystkich zarejestrowanych domen w Internecie. Zarządza nią Internetowa Korporacja ds. Nadanych Nazw i Numerów (ICANN) i jest ona regularnie aktualizowana.

Korzystając z bazy danych, możesz uzyskać dostęp do różnych informacji związanych z domeną, takich jak data rejestracji, data wygaśnięcia, informacje o obecnym rejestratorze, a nawet prywatne dane kontaktowe właściciela nazwy domeny.

Podczas rejestracji domeny, musisz przejść przez proces weryfikacji danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail.

Informacje przechowywane są w publicznej bazie danych WHOIS i każdy może je znaleźć za pośrednictwem wyszukiwarki domen WHOIS. Jeśli Twoja domena zarejestrowana jest w UE (chroniona rozporządzeniem RODO) lub kiedy zdecydujesz się na ochronę prywatności WHOIS, Twoje dane osobowe zostaną ukryte.

Ochrona prywatności WHOIS to usługa, która ma na celu ochronę prywatności właścicieli domen. Kiedy się na nią zdecydujesz, Twoje dane osobowe zostaną ukryte i zastąpione danymi serwera proxy. W Hostinger usługa ta jest automatycznie dodawana do wszystkich nowo zakupionych nazw domen i z łatwością aktywujesz ją za pośrednictwem panelu hPanel — zupełnie za darmo!

Tak, możesz korzystać z naszego narzędzia do wyszukiwania domen WHOIS całkowicie za darmo. Co więcej, nie ma ograniczeń co do ilości wyszukiwań, więc możesz korzystać tak często, jak chcesz.

Korzystanie z naszej wyszukiwarki WHOIS jest łatwe. Wystarczy, że wpiszesz nazwę domeny lub adres witryny w pole wyszukiwania powyżej i klikniesz "Szukaj" a narzędzie przeszuka bazę danych i dostarczy wszystkie dostępne informacje w ciągu kilku sekund.

Zgodnie z zasadami rejestracji domen ICANN informacje w bazie WHOIS należy aktualizować na bieżąco. Oznacza to konieczność podania dokładnych informacji kontaktowych, dzięki którym możesz otrzymywać korespondencję od swojego dostawcy.

W Hostinger z łatwością zaktualizujesz wszelkie informacje w bazie WHOIS z poziomu panelu sterowania. Wystarczy, że przejdziesz do hPanelu i zaktualizujesz sekcję Domeny.

Właściciele domen mogą aktywować usługę ochrony prywatności WHOIS, a dostawca domeny zastąpi ich informacje danymi serwera proxy.

Niektóre informacje mogą być również ukryte przez dostawców domen zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony danych i prywatności, takimi jak RODO.

Wszystkie nazwy domen zarejestrowane w Hostinger zawierają usługę ochrony prywatności WHOIS, którą można aktywować w hPanelu. Przejdź do przewodnika aktywacji ochrony prywatności WHOIS i aktywuj usługę w ciągu kilku minut.

Jeśli nie zdecydujesz się na usługę ochrony prywatności WHOIS, a Twoja domena jest zarejestrowana w UE, Twoje dane osobowe i informacje kontaktowe nie będą wyświetlane.

Tak. Kiedy korzystasz z naszego narzędzia WHOIS, w wynikach wyszukiwania pojawią się informacje o dostępności domeny. Jeśli interesująca Cię domena będzie dostępna, możesz od razu sfinalizować swój zakup.

Aby uzyskać więcej opcji i sugestii dotyczących dostępności domen, skorzystaj z naszej wyszukiwarki wolnych domen!