image description

Zarejestrowani klienci:

12,282,227
image description

Codzienne Rejestracje:

10,000+
image description

Hostowane strony:

6,306,949

Nasza Firma

Naszą pasją i celem jest dostarczanie prostych, niedrogich i użytecznych usług internetowych, które pomogą naszym użytkownikom korzystać z potęgi internetu. Od 2004 roku, kiedy nasza firma powstała jako działalność jednoosobowa, z dumą możemy powiedzieć, że Grupa Hostinger rozrosła się do światowej czołówki i uznanego w branży dostawcy usług hostingowych. Służymy milionom klientów na całym świecie i zarządzamy setkami serwerów, aby sprostać potrzebom naszych użytkowników.

Grupa Hostinger jest dumnym członkowiem elitarnej grupy rejestratorów domen akredytowanych przez ICANN. Akredytacja ICANN oznacza, że firma jest sprawdzona, posiada silne fundamenty finansowe i jest godna zaufania. Państwa domeny są z Hostingerem bezpieczne.

image description

Naszą wizją jest zapewnienie prostych, dostępnych i użytecznych usług internetowych, które pomagają ludziom odkryć możliwości Internetu i rozwijać się razem z nami.

Naszą pasją i celem jest dostarczanie prostych, niedrogich i użytecznych usług internetowych, które pomogą naszym użytkownikom korzystać z potęgi internetu. Służymy milionom klientów na całym świecie i zarządzamy setkami serwerów, aby sprostać potrzebom naszych użytkowników.

Nasze wartości

Zostań tym, kim chcesz. Powinniśmy mieć odwagę i pomysłowość, aby zmieniać - nasze produkty, naszą technologię i ludzi na lepsze. Ciągłe doskonalenie jest naszym wspólnym obowiązkiem. Działamy razem.

Nie ignorujemy klientów. Klienci to nasze wszystko. Jesteśmy skazani na niepowodzenie bez zadowolonych klientów. Najważniejsza zasada, to klient jest stawiany na pierwszym miejscu.

Działamy jako jedność. Sporo czasu spędzamy w pracy. Możemy być poważnymi, nie przyjmując siebie zbyt poważnie.

Otwarta firma. Informacje wewnętrzne są dostępne dla wszystkich pracowników i dzielenie się informacją jest główną zasadą.

Hostinger Polska

W 2013 Hostinger wprowadził swoje usługi do Polska. Każdego dnia nasza baza klientów powiększa się o ponad 10000 użytkowników - cieszymy się, że teraz także Polska mogą korzystać z naszego hostingu.

image description

Wszystkie usługi dostarczane są przez Hostinger International Ltd. Grupa Hostinger zarządza wieloma podmiotami internetowymi oraz usługami. Aby zgłosić jakąkolwiek formę nadużycia (spam, phishing, adware, itd.) związaną z dowolną usługą Grupy Hostinger, proszę napisać do nas na abuse@hostinger.com

  • php
  • my sql
  • intel
  • cloudlinux
  • nginx
  • cloudflare
  • wordpress