Trzy.
Dwa.
Online

Simple

Trzy. Dwa. Online.

O nas

Rozwijaj się w sieci razem z Hostinger

Naszą misją jest zapewnienie sukcesu każdemu, kto buduje swoją obecność w sieci. Niezależnie od tego, czy jesteś developerem, prowadzisz blog, czy stronę firmową, nasz niezawodny i szybki hosting, profesjonalne i przyjazne wsparcie klienta oraz intuicyjny panel hPanel umożliwią Ci dynamiczny rozwój w świecie online.

Rozwijaj się w sieci razem z Hostinger

Światowej klasy dostawca usług hostingowych

Hostinger powstał jako litewski startup technologiczny w 2004 roku. Obecnie jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań hostingowych, obsługującym ponad milion twórców witryn z ponad 150 krajów.

Zachowując naszą pozycję jako najszybciej rozwijającej się marki hostingowej w 2020* roku, pozostaniemy wierni naszej reputacji poprzez nieustanne doskonalenie usług, rozszerzanie działalności na nowe rynki oraz wspieranie sukcesu naszych klientów.

*Według przodującej na rynku firmy Bitcatcha.

Hosting, który zdobył uznanie na całym świecie

Nasza historia

Co nas wyróżnia?

Zaawansowane narzędzia

Niesamowita prędkość

Profesjonalne wsparcie 24/7

Zaawansowane narzędzia

Nasze narzędzia zostały zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkownika, niezależnie od poziomu doświadczenia i wiedzy technicznej. Dzięki hPanel kontrolujesz wszystko w jednym miejscu — od domen, przez hosting, aż po konta e-mail i wiele więcej. Nasz kreator stron www typu „przeciągnij i upuść” pozwali Ci zaoszczędzić Twój cenny czas. Z nami możesz tworzyć i publikować witryny w kilka minut i bez żadnych ograniczeń!

Niesamowita prędkość

Wyobraź sobie witrynę, która ładuje się w milisekundach w każdym zakątku świata, dzięki naszym globalnie rozproszonym serwerom, które gwarantują 99,9% czasu działania. Podczas gdy Ty śledzisz, jak Twoja witryna zdobywa wyższe pozycje w rankingach, my dbamy o najlepszą jakość obsługi dla Twoich użytkowników. Dzięki naszemu wsparciu już dziś możesz przekształcić swoje marzenia w rzeczywistość!

Profesjonalne wsparcie 24/7

Naszym priorytetem jest wspieranie Twojego sukcesu w sieci, dlatego nasz zespół ds. obsługi klienta mówi aż w 11 językach. Nie trać cennego czasu na martwienie się o problemy – natychmiast zaprezentujemy Ci pomocne rozwiązania. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i możesz nam zaufać.

Niedawno kontaktowałem się z obsługą klienta i muszę powiedzieć, że byłem naprawdę pod wrażeniem. Byli nie tylko pomocni, ale także dostarczyli mi wiele cennych wskazówek. Udało im się szybko zlokalizować problem i od razu go rozwiązać. Naprawdę gorąco polecam obsługę klienta Hostinger!

Sklep Podaz
Sklep internetowy

Ostatnio skończyłem kilka kursów projektowania i tworzenia stron internetowych, ale wciąż czułem się początkujący w samodzielnym zarządzaniu stronami. Szukałem platformy, która umożliwi mi ćwiczenie nowych umiejętności i na szczęście znalazłem Hostinger, który pozwolił mi na pełną kontrolę nad moim kodem.

Andrew
Web Developer

Zarządzam 94 witrynami z Hostinger. Zarówno ja, jak i moi klienci podziwiamy błyskawiczną prędkości serwerów i najwyższej jakości obsługę klienta. Hostinger jest idealny zarówno dla niedoświadczonych użytkowników, jak i dla ekspertów. Polecam ich usługi każdemu!

Jeremiah Kobina
Inżynier oprogramowania
TECHNOLOGIA

Innowacja i rozwój

Jako jeden z najszybszych i najbardziej wydajnych dostawców usług hostingowych, dążymy do ciągłego udoskonalania, by sprostać najnowszym wyzwaniom technologicznym. Stale ulepszamy naszą infrastrukturę, oferując zaawansowane rozwiązania takie jak ochrona przed atakami antyDDoS, technologia LiteSpeed i nasz autorski panel hPanel.

Innowacja i rozwój
LUDZIE

Pracownicy z najwyższym zaangażowaniem

Jako globalny lider w dynamicznie rozwijającej się branży hostingowej, zatrudniający ponad 1000 pracowników w 54 krajach, staramy się troszczyć zarówno o klientów, jak i o nasz zespół. Nasza ciągła ewolucja pozwala nam podnosić standardy i osiągać wspólne sukcesy. Nie zwlekaj więc i dołącz do Hostinger, gdzie sukcesem dzielimy się razem!

Pracownicy z najwyższym zaangażowaniem
ŚWIETNA OBSŁUGA KLIENTA

Aktywnie słuchamy i pomagamy

To właśnie Twój sukces napędza nas do działania. Twoja opinia stanowi klucz do doskonalenia naszych produktów, procesów i ogólnej satysfakcji użytkowników. Doceniamy każdy głos i zawsze aktywnie poszukujemy opinii poprzez ankiety, recenzje online oraz indywidualne rozmowy. Twoje zdanie ma dla nas ogromne znaczenie!

Aktywnie słuchamy i pomagamy

Najnowsze wpisy na blogu

Branch left
Hostinger jest naprawdę niezawodny
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Najlepsza gwarancja czasu dostępności
PCMag
Branch right
Branch left
Najwyższa jakość usług i wsparcia
Quicksprout
Branch right