Trzy.
Dwa.
Online

Simple

Trzy. Dwa. Online.

O nas

Rozwijaj się w sieci razem z Hostinger

Naszą misją jest zapewnienie sukcesu każdemu, kto buduje swoją obecność w sieci. Niezależnie od tego, czy jesteś developerem, prowadzisz blog, czy stronę firmową, nasz niezawodny i szybki hosting, Kreator stron www AI, intuicyjny panel hPanel oraz profesjonalne i przyjazne wsparcie klienta umożliwią Ci dynamiczny rozwój w świecie online.
Rozwijaj się w sieci razem z Hostinger

Światowej klasy dostawca usług hostingowych

Hostinger powstał jako litewski startup technologiczny w 2004 roku. Obecnie jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań hostingowych, obsługującym ponad milion twórców witryn z ponad 150 krajów.
Zachowując naszą pozycję jako najszybciej rozwijającej się marki hostingowej w 2020* roku, pozostaniemy wierni naszej reputacji poprzez nieustanne doskonalenie usług, rozszerzanie działalności na nowe rynki oraz wspieranie sukcesu naszych klientów.
Hosting, który zdobył uznanie na całym świecie

Nasza historia

Co nas wyróżnia?

Zaawansowane narzędzia

Niesamowita prędkość

Profesjonalne wsparcie 24/7

Zaawansowane narzędzia

Nasze narzędzia zostały zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkownika, niezależnie od poziomu doświadczenia i wiedzy technicznej. Dzięki hPanel kontrolujesz wszystko w jednym miejscu — od domen, przez hosting, aż po konta e-mail i wiele więcej. Nasz kreator stron www AI typu „przeciągnij i upuść” pozwali Ci zaoszczędzić Twój cenny czas. Z nami możesz tworzyć i publikować witryny w kilka minut i bez żadnych ograniczeń!

Niesamowita prędkość

Wyobraź sobie witrynę, która ładuje się w milisekundach w każdym zakątku świata, dzięki naszym globalnie rozproszonym serwerom, które gwarantują 99,9% czasu działania. Podczas gdy Ty śledzisz, jak Twoja witryna zdobywa wyższe pozycje w rankingach, my dbamy o najlepszą jakość obsługi dla Twoich użytkowników. Dzięki naszemu wsparciu już dziś możesz przekształcić swoje marzenia w rzeczywistość!

Profesjonalne wsparcie 24/7

Naszym priorytetem jest wspieranie Twojego sukcesu w sieci, dlatego nasz zespół ds. obsługi klienta mówi w ponad 10 językach. Nie trać cennego czasu na martwienie się o problemy techniczne – natychmiast zaprezentujemy Ci pomocne rozwiązania. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i możesz nam zaufać.

Icon

Niedawno kontaktowałem się z obsługą klienta i muszę powiedzieć, że byłem naprawdę pod wrażeniem. Byli nie tylko pomocni, ale także dostarczyli mi wiele cennych wskazówek. Udało im się szybko zlokalizować problem i od razu go rozwiązać. Naprawdę gorąco polecam obsługę klienta Hostinger!

Sklep Podaz
Sklep internetowy
Icon

Ostatnio skończyłem kilka kursów projektowania i tworzenia stron internetowych, ale wciąż czułem się początkujący w samodzielnym zarządzaniu stronami. Szukałem platformy, która umożliwi mi ćwiczenie nowych umiejętności i na szczęście znalazłem Hostinger, który pozwolił mi na pełną kontrolę nad moim kodem.

Andrew
Web Developer
Icon

Zarządzam 94 witrynami z Hostinger. Zarówno ja, jak i moi klienci podziwiamy błyskawiczną prędkości serwerów i najwyższej jakości obsługę klienta. Hostinger jest idealny zarówno dla niedoświadczonych użytkowników, jak i dla ekspertów. Polecam ich usługi każdemu!

Jeremiah Kobina
Inżynier oprogramowania
TECHNOLOGIA

Innowacja i rozwój

Innowacja i rozwój
LUDZIE

Pracownicy z najwyższym zaangażowaniem

Pracownicy z najwyższym zaangażowaniem
ŚWIETNA OBSŁUGA KLIENTA

Aktywnie słuchamy i pomagamy

Aktywnie słuchamy i pomagamy

Najnowsze wpisy na blogu

Branch left
Hostinger jest naprawdę niezawodny
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Najlepsza gwarancja czasu dostępności
PCMag
Branch right
Branch left
Najwyższa jakość usług i wsparcia
Quicksprout
Branch right