Stworzony z myślą o Twoim rozwoju

W Hostinger skupiamy się na rozwoju i szybkiej implementacji najnowszych technologii, jednak naszą największą zaletą jest zespół, który wspólnie zarządza i pracuje nad procesem wdrażaniem innowacji.

pages.technology.features.header.heading
Prędkość

Prędkość

Czas odpowiedzi 11-274 ms.

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Czat na żywo 24/7.

Efektywność

Efektywność

Najlepszy stosunek jakości do ceny.

Prostota

Prostota

9 na 10 osób uważa, że nasz hPanel jest przejrzysty i intuicyjny.

centra danych

Bezpieczeństwo danych

Chronimy Twoją stronę wielopoziomowo poprzez funkcje fail-safe, RAID-10 oraz codzienne lub cotygodniowe kopie zapasowe. Posiadamy 10 centrów danych na całym świecie i dzięki ich globalnym połączeniom Tier-3, odwiedzający Twoją stronę będą cieszyć się najniższymi opóźnieniami i niezrównaną niezawodnością.

Plany zawierają:

Własny hPanel, Access Manager, serwer WWW LiteSpeed, bezpłatny SSL, własny WAF.

Bezpieczeństwo danych
infrastruktura

Maksymalna wydajność

Bezpieczeństwo, szybkość działania i stabilność są dla nas niezwykle ważne. Naszym celem jest utrzymanie dostępności Twojej strony na poziomie 99,99%. Regularne aktualizujemy nasze systemy, chroniąc je przed atakami DDoS i usprawniając ich szybkość, dzięki najnowszym technologiom LiteSpeed a nasze serwery pracują na CloudLinux — najlepszym systemie operacyjnym dla dostawców usług hostingowych.

Plany zawierają:

Codzienne kopie zapasowe, CloudLinux, kontenery LVE dla izolacji kont, ochronę w czasie rzeczywistym na łączach Wanguard anty-DDoS z przełącznikami Switches, pełne serwery SSD.

Maksymalna wydajność
hpanel

Pełna kontrola

Jesteśmy dumni z naszego autorskiego, wewnętrznego panelu hPanelu. Od czasu jego stworzenia w 2011 roku, stale nad nim pracujemy, ponieważ naszym celem jest oferować hosting, który jest jak najbardziej intuicyjny i prosty w obsłudze, zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Panel hPanel dostępny jest w 17 językach i umożliwia szybkie i automatyczne migracje WordPressa.

Pełna kontrola
obsługa klienta

Wspieramy Twój sukces

Wierzymy, że Twoja witryna może stać się zaszczytną drogą do Twojego sukcesu, dlatego nasz zespół wsparcia klienta dostępny jest w trybie 24/7 — zwarty i gotowy, by w krótkim czasie rozwiązać wszelkie problemy związane z Twoją nową stroną internetową.

Wspieramy Twój sukces

Najnowsze zagadnienia z bloga