Hosting VPS

Tani hosting VPS w chmurze z najwyższą niezawodnością i wydajnością serwera wirtualnego! Prawdziwe serwery wirtualne stworzone z myślą o szybkości.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Prosty. Szybki. Niezawodny.

Funkcje
vCPU
Pamięć (RAM)
Pamięć SSD
Wynik Geekbench
Przepustowość
Dedykowany adres IP
Pełny dostęp do Roota
Sieć 100 Mb/s
Obsługa IPV4 i IPV6
Obsługa 24/7/365

VPS 1

VPS 1

14,89 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 rdzeń
1 GB
20 GB
3513
1 TB

VPS 2

VPS 2

33,75 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 rdzenie
2 GB
40 GB
5363
2 TB

VPS 3

VPS 3

48,85 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
3 rdzenie
3 GB
60 GB
7545
3 TB

VPS 4

VPS 4

60,15 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 rdzenie
4 GB
80 GB
8953
4 TB

VPS 5

VPS 5

90,35 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 rdzeni
6 GB
120 GB
10789
6 TB

VPS 6

VPS 6

149,99 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 rdzeni
8 GB
160 GB
12632
8 TB

*Wszystkie nasze plany VPS oparte są na technologii wirtualizacji OVZ.

VPS Polaska

Funkcje platformy hostingowej VPS

Dyski SSD

Posiadamy najlepsze serwery dedykowane, wyposażone w najnowsze procesory Intel Xeon, terabajty przestrzeni na dysku SSD i 128 GB pamięci RAM na serwer.

Sieć 100 Mb/s

Gwarantujemy doskonałe wrażenia i czas ładowania stron w dowolnym miejscu i czasie.

Dedykowany adres IP

Jedną z wielu funkcji premium jest dedykowany adres IP. Nawet najtańsze plany hostingu VPS zawierają dedykowane protokoły internetowe IPv4 i IPv6.

Nasi eksperci od WordPressa po prostu uwielbiają pomagać
Nasi eksperci od WordPressa po prostu uwielbiają pomagać
Pełny dostęp do Roota

Z pełnym dostępem do roota będziesz mieć całkowitą kontrolę nad swoim serwerem. Korzystanie z tego narzędzia jest proste i szybkie oraz nie wymaga posiadania kompleksowej wiedzy technicznej.

Obsługa IPv6

Nasz plan hostingu VPS jest w pełni wyposażony w dedykowany protokół internetowy IPv6. Dzięki wykorzystaniu dedykowanego adresu IP, wszystkie skrypty i rozszerzenia będą działać na najwyższych obrotach.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług, zwrócimy Ci pieniądze. Wybierając usługi Hostingera nic nie ryzykujesz.

Szablony systemu operacyjnego

Platforma hostingowa VPS z maksymalną prędkością i stabilnością

System operacyjny CentOS

Lekki, szybki i niezawodny – to podstawowe założenia CentOS. Jest to jeden z najlepszych systemów operacyjnych na poziomie korporacyjnym, który dąży do szybkości i stabilności, nie ograniczając bezpieczeństwa. Inspirowany Red Hat Enterprise Linux, CentOS jest także świetną opcją dla hostingu VPS.

Architektura

CentOS 7 64bit z panelem kontrolnym Webuzo

CentOS 7 64bit + Webmin/Virtualmin/LAMP

CentOS 7 64bit + Webmin

CentOS 7 64bit + cPanel i WHM

CentOS 7 64bit with Plesk Onyx

CentOS 7 64bit with VestaCP control panel

CentOS 7 (64-bitowy) z CyberPanel

CentOS 7 64bit with CentOS Panel

CentOS 7 64bit minimal

CentOS 7 64bit

CentOS 6 64bit

CentOS

System operacyjny Ubuntu

Ubuntu jest jednym z najczęściej wybieranych systemów operacyjnych dla serwerów internetowych na świecie. Ubuntu ma charakter otwarty i jest doskonałym narzędziem dla użytkowników, którzy potrzebują elastycznego i stabilnego środowiska. Ten system operacyjny jest idealny do każdego projektu online, który wymaga wysokiego bezpieczeństwa i konfigurowalnego stosu.

Architektura

Ubuntu 20.04 64bit

Ubuntu 18.04 64bit z Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 18.04 64bit with Webmin

Ubuntu 18.04 64bit z panelem sterowania VestaCP

Ubuntu 18.04 64bit z Plesk Onyx

Ubuntu 18.04 64bit minimal

Ubuntu 18.04 64bit

Ubuntu 16.04 64bit with Webuzo control panel

Ubuntu 16.04 64bit + Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 16.04 64bit + Webmin

Ubuntu 16.04 64bit + LXDE Desktop

Ubuntu 16.04 64bit minimal

Ubuntu 16.04 64bit

Ubuntu 14.04 64bit

Ubuntu

System operacyjny Fedora

Fedora to system prosty, nieprzesadzony i bardzo dopracowany, stanowiący świetny punkt wyjściowy. Poza tym jest bezpieczny, wydajny i wysoce konfigurowalny. System Fedora jest oparty na Red Hat i przez niego obsługiwany, co oznacza że będziesz korzystać z potężnego i dopracowanego narzędzia.

Architektura

Fedora 23 64bit

Fedora

System operacyjny Debian

Stabilność i szybkość to główne zalety systemu operacyjnego Debian dla serwera www. Imponujące prędkości, systemy śledzenia błędów i wiele architektur sprawiają, że system ten jest elastyczny i niezawodny. Bezproblemowe aktualizacje, wysokie bezpieczeństwo i najwyższej klasy system pakowania.

Architektura

Debian 10 64bit

Debian 9 64bit with Webmin/Virtualmin/LAMP

Debian 9 64bit with Webmin

Debian 9 64bit with VestaCP control panel

Debian 9 64bit minimal

Debian 9 64bit

Debian 8 64bit + Webmin/Virtualmin /LAMP

Debian 8 64bit + Webmin

Debian 8 64bit z panelem sterowania VestaCP

Debian 8 64bit

Debian

System operacyjny Suse

Główny twórca kilku dużych projektów. Doskonały system operacyjny typu open-source, który zapewnia fenomenalne wrażenia od samego początku. Ciągłe aktualizacje pozwolą Ci być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Stabilny, zorientowany na wydajność i wspierany przez dużą społeczność.

Architektura

Suse 42.2 64bit

Suse

Nadaj swojej stronie nowe życie z hostingiem VPS w chmurze

Łatwy w obsłudze hosting VPS

Zarządzanie prywatnym wirtualnym serwerem nigdy nie było takie proste. Dzięki panelowi sterowania VPS możesz zarządzać wirtualnym serwerem za sprawą kilku kliknięć. Serwery VPS można łatwo zrestartować, włączyć lub wyłączyć, a także zainstalować zupełnie nowy system operacyjny lub skrypty sieciowe. Ponadto można łatwo zmieniać w czasie rzeczywistym hasła dostępu do konta root lub śledzić statystyki serwera i zasoby hostingu VPS. Bez obaw możesz także tworzyć kopie zapasowe i przywracać kontener VPS przez cpanel.

Zespół wsparcia Live Chat

Wewnętrzny zespół obsługujący czat na żywo w trybie 24/7/365. Nasz zespół ds. Sukcesu Klienta pomoże Ci nawet w przypadku gdy posiadasz niezarządzaną usługę hostingu VPS. W każdej chwili, każdego dnia, prawdziwi ludzie gotowi są, by pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy w czasie rzeczywistym, bez opóźnień i czekania w kolejce. Nasz zespół Sukcesu Klienta jest zupełnie inny. Bardzo dobrze znamy całą naszą infrastrukturę i serwery.

Kopie zapasowe danych najwyższego poziomu

Bezpieczeństwo Twoich danych jest naszym priorytetem! Tworzenie migawek kopii zapasowych prywatnych serwerów wirtualnych nigdy nie było takie łatwe. Teraz możesz wykonać kopię zapasową i przywrócić wszystkie swoje foldery, pliki i bazy danych za sprawą kilku kliknięć. VPS w chmurze można przywrócić w ciągu kilku sekund, o każdej porze dnia i nocy, korzystając z panelu sterowania hostingiem VPS i zaawansowanego dostępu do miejsca przechowywania kopii zapasowych. Dzięki naszej technologii chmury i podwójnej ochronie RAID nigdy nie stracisz swoich danych!

Łatwy instalator skryptów internetowych i systemów operacyjnych

Wszystkie nasze plany hostingu VPS zawierają przyjazny dla programistów automatyczny instalator wraz z najpopularniejszymi skryptami internetowymi i szablonami systemu operacyjnego. Kolekcja premium zoptymalizowanych pod kątem technicznym kontenerów instalacyjnych VPS wykona za Ciebie całą ciężką pracę. Teraz możesz zainstalować prawie każdy system operacyjny Linux, z dodatkami lub bez, budować serwery Minecraft lub VPN, uruchomić ultraszybki serwer w chmurze VPS WordPress lub po prostu zintegrować wszystko w jednym LAMP-ie jednym kliknięciem.

Dedykowany adres IP z IPv4 i IPv6

Uzyskaj funkcje premium z naszym tanim hostingiem VPS! Naszą filozofią jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w najniższych cenach. Jedną z wielu korzyści jest dedykowany adres IP. Nawet najtańszy plan hostingu VPS jest w pełni wyposażony w dedykowane protokoły internetowe IPv4 i IPv6. Korzystając z naszych prywatnych serwerów wirtualnych, otrzymasz możliowść uruchomienia funkcji mapowania IPv4 dla niestandardowych połączeń portów. Dzięki dedykowanemu adresowi IP wszystkie skrypty i rozszerzenia będą działać bez żadnych problemów!

Najlepszy sprzęt i miejsce na dysku SSD

Gwarantowane zasoby prywatnego serwera to nasza dewiza! Twoje strony będą zawsze działały z najwyższą wydajnością i z niewiarygodnie dużą prędkością. Poczuj różnicę dzięki naszym najlepszym serwerom dedykowanym, wyposażonym w procesor Intel i miejsce na dysku SSD, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Te najnowocześniejsze serwery VPS zagwarantują Ci najwyższą moc obliczeniową i niewiarygodną szybkość.

Hosting VPS, który zadba o to, czego potrzebujesz

Nawet 30x szybszy niż większość zaawansowanych usług hostingu współdzielonego. Niewiarygdna prędkość i koncepcja braku przestojów to kluczowe czynniki technologii hostingu VPS w 100% opartego na chmurze.

Stwórz własny projekt

Hostinger daje Ci możliwość stworzenia projektu, tak jak chcesz. Nasz hosting VPS umożliwia korzystanie z różnych jąder i oferuje wiele systemów operacyjnych, które można zainstalować jednym kliknięciem.

Proste, ale efektywne narzędzia do zarządzania

Zmaksymalizuj potencjał swojego wirtualnego serwera prywatnego. Prawdziwy sprzęt, prawdziwa optymalizacja systemu Linux oraz zespół profesjonalistów utrzymujący go przez całą dobę.

Nasi eksperci od WordPressa po prostu uwielbiają pomagać

Przewodniki VPS na początek

Znajdź wszystkie informacje w jednym miejscu. Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie.

35 Komend Linuksa, które powinien znać każdy użytkownik
35 Komend Linuksa, które powinien znać każdy użytkownik

Słysząc o Linuksie, większość ludzi myśli o skomplikowanym systemie operacyjnym, z którego korzystają tylko programiści.

Czytaj dalej
How does SSH Work
Jak działa SSH?

SSH, czyli Secure Shell, jest protokołem zdalnej administracji, który pozwala użytkownikom kontrolować i modyfikować zdalne serwery...

Czytaj dalej
Cron Job: Kompleksowy przewodnik dla początkujących w 2020 r.
Cron Job: Kompleksowy przewodnik dla początkujących w 2020 r.

Zawsze są sposoby, by pracować efektywniej. Obsługa powtarzających się zadań dzięki automatyzacji procesów jest najbardziej pożądana przez zapracowanych webmasterów.

Czytaj dalej

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nasze usługi nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Bez stresu, bez ryzyka.

Hosting VPS – najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie hostingu VPS

VPS oznacza "Virtual Private Server", czyli prywatny serwer wirtualny. Jak sama nazwa wskazuje, jest to prywatny serwer, co oznacza, że ​​będzie wyłącznie Twój. Posiadanie usługi VPS zapewnia określoną ilość zasobów, których nie musisz nikomu udostępniać. To trochę jak posiadanie własnego serwera dedykowanego lub prywatnego, ale wirtualnego.

W tym przypadku "wirtualny" oznacza, że ​​jest to partycja na fizycznym serwerze, która jest przeznaczona tylko dla Ciebie. Ten wirtualny serwer daje Ci szansę na uzyskanie uprawnień administratora, zainstalowanie preferowanego systemu operacyjnego i pracę nad projektem z niezrównaną swobodą.

Dbamy o back-end, zarządzamy fizycznymi serwerami, gwarantujemy szybkość, czas działania i stabilność, podczas gdy Ty możesz skupić się całkowicie na swoim projekcie.

Obie usługi są podobne, ale istnieją pewne zasadnicze różnice. Serwer VPS umożliwia tworzenie wielu instancji na jednym serwerze dedykowanym. Podczas gdy serwer VDS lub wirtualny serwer dedykowany wykonuje to samo, ale zajmuje cały serwer dedykowany.

Hosting VPS to idealna opcja dla dużych projektów, ponieważ zapewnia dużą ilość dedykowanych zasobów i największą kontrolę, będąc o wiele tańszym wariantem niż posiadanie własnego fizycznego dedykowanego serwera.

Cloud computing jest metodą wykorzystania zasobów poprzez sieć połączonych ze sobą zdalnych serwerów, a nie pojedynczej, dedykowanej maszyny. Chmura obliczeniowa korzysta z możliwości wykorzystania szerokopasmowego Internetu i dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania może przetwarzać wiele wymagających aplikacji z dużą wydajnością.


Ten rodzaj przetwarzania umożliwia zarządzanie, przetwarzanie i przechowywanie danych na zwykłym serwerze. Istnieje kilka bardzo użytecznych funkcji, które oferuje chmura obliczeniowa: jest niezwykle elastyczna, płynnie skalowalna, niezawodna i stabilna oraz umożliwia płynną migrację.

Kilka czynników sprawia, że VPS jest najlepszym rozwiązaniem dla konkretnych projektów. W skrócie: jeśli potrzebujesz dużo zasobów i niezrównanej stabilności - hosting VPS jest dla Ciebie, ale prawdziwa odpowiedź jest nieco dłuższa.

Przede wszystkim hosting VPS zapewnia dedykowane zasoby. Oznacza to, że nie musisz udostępniać innym użytkownikom mocy procesora, pamięci RAM ani miejsca na dysku. Masz przydzieloną ilość zasobów, którą zarządzasz zgodnie z własną wolą.

Charakter hostingu wirtualnego gwarantuje stabilność. Wszystkie zasoby są starannie zarządzane i przydzielane użytkownikom, dlatego możesz spać spokojnie wiedząc, że okresy intensywnego użytkowania nie wpłyną na stabilność Twojego serwera.

Na koniec, prawdopodobnie najważniejszą przewagą hostingu VPS jest cena. Otrzymujesz dostęp do roota i niezrównaną kontrolę nad przyznanymi zasobami. Oznacza to, że możesz zainstalować różne systemy operacyjne, pracować nad dużymi projektami i mieć o wiele więcej możliwości niż w przypadku hostingu współdzielonego. Niestety, nasz zespół obsługi klienta będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi tylko na pytania związane z zarządzaniem hostingiem VPS oraz na inne zapytania związane z back-endem.

VPS i hosting współdzielony mają pewne wspólne cechy, ale są to zasadniczo dwie różne usługi.

Pakiety hostingu współdzielonego są przeznaczone dla małych projektów, takich jak prywatne blogi i tym podobne strony. Projekty wymagające dużych zasobów lub o dużym natężeniu ruchu mogą napotkać problemy podczas stosowania usługi hostingu współdzielonego. Hosting współdzielony jest niezwykle przyjazny dla początkujących i w pełni zarządzany, co oznacza, że nasz zespół obsługi klienta będzie w stanie pomóc Ci w większości problemów, które mogą zaistnieć w obrębie Twojego projektu.

Hosting VPS zapewnia natomiast dedykowane zasoby, których nie trzeba udostępniać innym użytkownikom. Każdy plan hostingu prywatnego serwera wirtualnego zapewnia najwyższą kontrolę nad zasobami. Kontrolujesz procesory, pamięć RAM, zarządzasz dostępem do roota i korzystasz z preferowanego systemu operacyjnego. Minusem hostingu VPS jest to, że podczas gdy my dbamy o back-end i monitorowanie serwerów, utrzymując je 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie możemy zapewnić całkowitej pomocy w realizacji Twojego projektu w zakresie obsługi klienta. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące hostingu i panelu sterowania VPS, jednak nie będziemy w stanie pomóc w kwestiach związanych z programowaniem, kodowaniem i innych zapytaniach o podobnym charakterze.

Hosting wirtualnych serwerów jest skierowany do użytkowników bardziej zaawansowanych technologicznie. Jeśli potrzebujesz małej strony internetowej, prawdopodobnie lepszym wyborem będzie hosting współdzielony lub hosting Premium.

Jednak jeśli potrzebujesz dużej mocy obliczeniowej i maksymalnej kontroli to hosting VPS minimalnie różni się od serwera dedykowanego. Rozbudowane strony internetowe, aplikacje internetowe, serwery gier online, bazy danych i inne rodzaje złożonych projektów doskonale nadają się do usługi hostingu VPS. Hosting VPS zapewnia większą kontrolę niż jakakolwiek inna usługa, ponieważ można zainstalować preferowany system operacyjny i korzystać z dostępu do roota.

Usługi hostingowe VPS są częściowo zarządzane, co oznacza, że ​​w przypadku pojawienia się problemów należy zapoznać się z bazą wiedzy i poradnikami, a nie z naszym działem obsługi klienta.

Hosting VPS zapewnia niezrównaną kontrolę nad swoimi doświadczeniami. Aby efektywnie wykorzystać wszystkie właściwości, musisz posiadać wiedzę techniczną.

Usługi hostingowe VPS są częściowo zarządzane. Nasz zespół obsługi klienta dołoży wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde zapytanie, przede wszystkim pytania dotyczące back-endu lub panelu sterowania, ale nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytania związane z Twoim projektem.

Kiedy czytasz o hostingu VPS, naturalnie zaczynają pojawiać się pewne pytania. Powiedzmy, że jeśli na tym samym serwerze dedykowanym znajduje się wielu użytkowników, którzy uruchomią wirtualne serwery prywatne, czy będą oni mogli uzyskać dostęp do Twoich danych? To ważne pytanie, ale możemy w tym przypadku z radością poinformować, że jesteś bezpieczny. Wszystkie usługi hostingowe VPS są bezpiecznie podzielone na partycje za pomocą specjalnego oprogramowania, które gwarantuje najwyższą ochronę.

Ponadto wszystkie serwery Hostingera są chronione przez system BitNinja, zaawansowaną ochronę przed atakami typu DDoS, a także inne niestandardowe narzędzia, które monitorują i chronią całą naszą infrastrukturę.

Wszystkie plany hostingu VPS zapewniają użytkownikowi dedykowany adres IP.

Tak, możesz! To jest właśnie największa zaleta hostingu VPS. Otrzymujesz niezrównaną kontrolę nad swoim projektem! W firmie Hostinger możesz wybierać spośród kilkudziesięciu różnych systemów operacyjnych opartych na Linuksie, dopasowanych do Twoich potrzeb.

Najlepszy czas, aby przejść na hosting VPS jest wtedy, gdy zdobyłeś wiedzę techniczną, która może być przydatna w tym zakresie lub gdy Twoje współdzielone konto hostingowe nie zapewnia już wystarczającej ilości zasobów potrzebnych do realizacji Twojego projektu, a Ty musisz się rozwijać.

Oczywiście! Przygotowaliśmy 6 różnych planów, które pasują do różnych projektów. Kiedy pojawi sie taka potrzeba możesz praktycznie bez przeszkód wybrać bardziej zaawansowany plan i zaktualizować go bez narażania się na przestoje.

Nie, w tej chwili oferujemy tylko hosting VPS oparty na systemie Linux.

Szukasz czegoś jeszcze?