image description

VPS w chmurze

Serwery VPS zawierają infrastrukturę w chmurze, codzienne pełne kopie zapasowe serwera, panel sterujący serwer łatwy w obsłudze i podstawowe zarządzanie.

image description

Dedykowane Zasoby

Jeśli potrzebujesz dedykowanych zasobów serwera, jeśli korzystasz ze specyficznego oprogramowania, które nie jest obsługiwane przez nasz hosting współdzielony, lub jeśli posiadasz stronę o bardzo wysokiej aktywności, nasze usługi VPS są właśnie dla Ciebie.

image description

Najlepsze ceny na rynku

Najtańszy Premium VPS hosting w Internecie! Możesz przejść na wyższy plan lub obniżyć go w każdej chwili, bez żadnych dodatkowych opłat. Możesz zainstalować system operacyjny i uruchomić dowolny program bez ograniczeń.

VPS Hosting Dla Twojego budżetu & Wymagań

Masz zagwarantowane, że uzyskać najlepszą usługę VPS na rynku!

Wybierz odpowiedni pakiet, który spełni Twoje oczekiwania.

image description
Plan 1
31,00zł
Plan 2
62,00zł
Plan 3
93,00zł
Plan 4
124,00zł
Plan 5
186,00zł
Plan 6
248,00zł
RAM
Jest to ilość pamięci (RAM) podana do serwera. Zasoby są zagwarantowane.
1 GB
2 GB
3 GB
4 GB
6 GB
8 GB
Burstable RAM
Można określić okres, gdy serwer będzie potrzebował więcej pamięci RAM. Serwer może wykorzystywać dwa razy więcej pamięci RAM.
2 GB
4 GB
6 GB
8 GB
12 GB
16 GB
CPU
Ilość zasobów procesora CPU, które są przydzielane do serwera. Serwer może używać od 2 do 4 rdzeni procesora.
2.4 Ghz
4.8 Ghz
7.2 Ghz
9.6 Ghz
12.0 Ghz
14.4 Ghz
Miejsce
Jest to ilość wolnego miejsca na dysku dostępnego na serwerze. Kopia zapasowa danych zostanie utworzona każdego dnia!
20 GB
40 GB
60 GB
80 GB
120 GB
160 GB
Transfer
Ilość danych, którą serwer może przesyłać miesięcznie. Prędkość portu sieciowego 100 mb/s.
1000 GB
2000 GB
3000 GB
4000 GB
5000 GB
6000 GB
Dedykowane IP
Oferujemy dedykowany adres IP serwera IPv4.
Pełny Dostęp do Root
Otrzymasz pełny dostęp do użytkownika root Twojego serwera i pełną nad nim kontrolę przez SSH.
100 MB/S Połączenie sieciowe
Każdy serwer może wykorzystać nieograniczoną 100 MB/S linię połączenia.
Obsługa IPv6
Serwery obsługują nową generację adresów: IPv6.
Cena
Podana cena jest ceną miesięczną. Nie ma umów długoterminowych - możesz zrezygnować ze swojego serwera w dowolnym momencie.
31,00zł/miesiąc
62,00zł/miesiąc
93,00zł/miesiąc
124,00zł/miesiąc
186,00zł/miesiąc
248,00zł/miesiąc

Funkcje naszego VPS hostingu

Usługa hostingowa Hostinger VPS obejmuje automatyczne kopie zapasowe oraz 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

image description

Panel Kontrolny

Z naszego dostosowane do potrzeb klienta panelu sterowania serwera można wykonać szeroki zakres zadań związanych z zarządzaniem: włączanie / wyłączanie, ponowne uruchomienie, instalacja nowego systemu operacyjnego, zmiana hasła użytkownika root, uzyskanie statystyk serwera i uzyskanie informacji o wykorzystaniu zasobów w czasie rzeczywistym, sprawdzenie wykresów sieci, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i wiele innych.

image description

Intel SSD Dysk

Nasza węzły są napędzane przez procesory z serii Intel Xeon E5-2600, które są 80% szybsze w porównaniu do innych procesorów Intel utworzonych wcześniej. Opieramy się na Intel SSD dyskach chronionych RAID-10 technologią, a to daje ostateczny dysk I/O szybkość, aż do 500% wyższą w porównaniu do zwykłych dysków.

image description

Kopie zapasowe danych korporacyjnych

Tworzenie kopii zapasowych na poziomie przedsiębiorstwa jest proste. Zdajemy sobie sprawę, że Twoje dane są najdroższą rzeczą dla Ciebie. Więc można utworzyć kopię swojego serwera, którą można przywrócić w każdej chwili za pomocą jednego kliknięcia z poziomu panelu sterowania.

image description

Mnóstwo szablonów SO

Opracowaliśmy najszerszą gamę szablonów SO i skryptów internetowych w branży. Począwszy od Wordpress do Minecraft aż do OpenVPN jest dostępne. Użyj go, przetestuj i graj z nim.

image description

Najnowsza technologia IPv6 i IPv4

Wszystkie nasze serwery VPS korzystają z najnowszych dedykowanych protokołów IPv4 i IPv6 internetowych. To gwarantuje, że wszystkie nowoczesne technologie oparte na sieci internetowej, rozszerzenia, skrypty i silniki będą działać bez żadnych kłopotów. Każdy użytkownik VPS otrzyma dedykowany adres IPv4 i IPv6. Można również użyć funkcji mapowania IPv4 połączyć VPS poprzez niestandardowy port.

image description

Ostateczny sprzęt

Wszystko będzie działać na serwerach z procesorami Intel Xeon E5-2600 Jaketown z pamięcią podręczną 20 MB. Nie będzie żadnych problemów z 128 GB pamięcią RAM. Używamy dyski SSD w chmurze z RAID-10 ochroną. Wszystkie serwery są naszą własnością, więc dostaniesz zasoby, które zostaną opłacone.

Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące VPS.

 • Czym jest cloud computing?

  Technologia Cloud computing jest to system, który łączy w sobie wiele serwerów. To jest jak w hotelu pięciogwiazdkowym. Będziesz mieć wielkość pomieszczenia i warunki, które chcesz. W każdej chwili możesz zmienić pomieszczenie lub nawet budynek.

 • Czym jest Prywatny Wirtualny Serwer (VPS) Hosting?

  VPS hosting jest technologia wirtualizacji serwerów, w której serwer fizyczny jest podzielony na wiele wirtualnych serwerów dedykowanych z zasobami i systemem operacyjnym. To jak wynajęcie pokoju (lub kilku) w budynku mieszkalnym.

 • Jakie są zalety korzystania z Cloud VPS Hosting?

  Nie będziesz już dzielić wspólne zasoby serwera z setkami użytkowników, jak na hostingu współdzielonym. Możesz zainstalować i skonfigurować niezbędne usługi na VPS jak na dedykowanym serwerze. Otrzymujesz zasoby serwera dedykowanego w atrakcyjnej cenie. A najważniejsze jest to, że serwer będzie działał stabilniej, ponieważ wykorzystuje technologię cloud.

 • Czy mogę zainstalować różne programy na moim serwerze VPS?

  Można zainstalować różne systemy operacyjne z szablonami SO i uruchomić dowolną aplikację, która jest obsługiwana przez system operacyjny. Wyjątek to zainstalowanie systemu operacyjnego Windows i aplikacji nie jest możliwe, ponieważ nasze usługi hostingowe VPS są oparte na systemie Linux.

 • Czy mogę zainstalować panel sterowania na moim serwerze VPS?

  Tak, można zainstalować panel sterowania, taki jak cPanel, Webuzo i inne. Należy pamiętać, że niektóre oprogramowania paneli sterowania potrzebują zakup płatnej licencji.

 • Czy mogę uaktualnić swoje pakiety VPS?

  Można zmienić plan VPS w dowolnym momencie w panelu sterowania bez żadnych dodatkowych kosztów. Pozostały niewykorzystany okres zostanie automatycznie przeliczony i dodany do nowego zamówienia.

 • Jaką pomoc otrzymam?

  Oferujemy usługę VPS bez wsparcia. Oznacza to, że niektóre potrzebne programy mogą być niedostępne w szablonie SO, będzie trzeba zainstalować i skonfigurować go samodzielnie za pomocą linii poleceń yum / Linux. Nasz zespół techniczny monitoruje oprogramowanie serwera 24/7 przed DDoS atakami.

image description

99.9% Uptime Gwarancja

Pracujemy 24 godziny w celu monitorowania sprzętu i DDoS zakłóceń na serwerze, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swojej działalności.

Wypróbuj Teraz
image description

24/7/365 Dział pomocy

Dział pomocy 24/7 rozwiązuje różnorodne problemy, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swojej działalności.

Skontaktuj się z nami

Masz zagwarantowane, że uzyskać najlepszą usługę VPS na rynku!

Z Hostinger dostajesz więcej za mniej. Uzyskaj więcej pamięci RAM, przy potrzebie ze SWAP. Pozwoli to szybciej wykonać zadania cron i inne zaawansowane zadania.

 • php
 • my sql
 • intel
 • cloudlinux
 • nginx
 • cloudflare
 • wordpress