Hosting VPS

Tani hosting VPS w chmurze z najwyższą niezawodnością i wydajnością serwera wirtualnego! Prawdziwe serwery wirtualne stworzone z myślą o szybkości.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Prosty. Szybki. Niezawodny.

Funkcje
vCPU
Pamięć (RAM)
Pamięć SSD
Wynik wielordzeniowy Geekbench
Przepustowość
Limit inode
Dedykowany adres IP
Pełny dostęp do Roota
Sieć 100 Mb/s
Obsługa IPV4 i IPV6
Obsługa 24/7/365

VPS 1

VPS 1

14,89 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 rdzeń
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

33,75 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 rdzenie
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 3

VPS 3

48,85 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
3 rdzenie
3 GB
60 GB
1 407
3 TB
3 932 160

VPS 4

VPS 4

60,15 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 rdzenie
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

90,35 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 rdzeni
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

149,99 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 rdzeni
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 7

VPS 7

224,99 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 rdzeni
12 GB
200 GB
3 523
10 TB
13 107 200

VPS 8

VPS 8

299,99 zł/mies.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 rdzeni
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

*Wszystkie nasze plany VPS oparte są na technologii wirtualizacji OVZ.

Funkcjonalność VPS

Funkcje platformy hostingowej VPS

Dyski SSD

Posiadamy najlepsze serwery dedykowane, wyposażone w najnowsze procesory Intel Xeon, terabajty przestrzeni na dysku SSD i 128 GB pamięci RAM na serwer.

Sieć 100 Mb/s

Gwarantujemy doskonałe wrażenia i czas ładowania stron w dowolnym miejscu i czasie.

Dedykowany adres IP

Jedną z wielu funkcji premium jest dedykowany adres IP. Nawet najtańsze plany hostingu VPS zawierają dedykowane protokoły internetowe IPv4 i IPv6.

Nasi eksperci od WordPressa po prostu uwielbiają pomagać
Nasi eksperci od WordPressa po prostu uwielbiają pomagać
Pełny dostęp do Roota

Z pełnym dostępem do roota będziesz mieć całkowitą kontrolę nad swoim serwerem. Korzystanie z tego narzędzia jest proste i szybkie oraz nie wymaga posiadania kompleksowej wiedzy technicznej.

Obsługa IPv6

Nasz plan hostingu VPS jest w pełni wyposażony w dedykowany protokół internetowy IPv6. Dzięki wykorzystaniu dedykowanego adresu IP, wszystkie skrypty i rozszerzenia będą działać na najwyższych obrotach.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nasze usługi nie spełnią Twoich oczekiwań w 100%, zwrócimy Ci pieniądze. Wybierając usługi Hostinger nic nie ryzykujesz.

Szablony systemów operacyjnych

Platforma hostingowa VPS z maksymalną prędkością i stabilnością

System operacyjny CentOS

Lekki, szybki i niezawodny – to podstawowe założenia CentOS. Jest to jeden z najlepszych systemów operacyjnych na poziomie korporacyjnym, który dąży do szybkości i stabilności, nie ograniczając bezpieczeństwa. Inspirowany Red Hat Enterprise Linux, CentOS jest także świetną opcją dla hostingu VPS.

Architektura

CentOS 7 (64-bitowy) z CyberPanel i WHM (Wymaga licencji)

CentOS 7 64bit z panelem kontrolnym Webuzo

CentOS 7 64bit + Webmin/Virtualmin/LAMP

CentOS 7 64bit + Webmin

CentOS 7 (64-bitowy) z panelem sterowania VestaCP

CentOS 7 (64-bitowy) z CyberPanel

CentOS 7 (64-bitowy) z panelem CentOS

CentOS 7 (64-bitowy) minimal

CentOS 7 (64-bitowy)

CentOS 6 (64-bitowy)

CentOS

System operacyjny Ubuntu

Ubuntu jest jednym z najczęściej wybieranych systemów operacyjnych dla serwerów internetowych na świecie. Ubuntu ma charakter otwarty i jest doskonałym narzędziem dla użytkowników, którzy potrzebują elastycznego i stabilnego środowiska. Ten system operacyjny jest idealny do każdego projektu online, który wymaga wysokiego bezpieczeństwa i konfigurowalnego stosu.

Architektura

Ubuntu 20.04 64bit

Ubuntu 18.04 64bit z Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 18.04 64bit + Webmin

Ubuntu 18.04 64bit z panelem sterowania VestaCP

Ubuntu 18.04 64 bit minimal

Ubuntu 18.04 64 bit

Ubuntu 16.04 64bit z panelem kontrolnym Webuzo

Ubuntu 16.04 64bit + Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 16.04 64bit + Webmin

Ubuntu 16.04 64bit + LXDE Desktop

Ubuntu 16.04 64bit minimal

Ubuntu 16.04 64bit

Ubuntu 14.04 64bit

Ubuntu

System operacyjny Fedora

Fedora to system prosty, nieprzesadzony i bardzo dopracowany, stanowiący świetny punkt wyjściowy. Poza tym jest bezpieczny, wydajny i wysoce konfigurowalny. System Fedora jest oparty na Red Hat i przez niego obsługiwany, co oznacza że będziesz korzystać z potężnego i dopracowanego narzędzia.

Architektura

Fedora 23 64bit

Fedora

System operacyjny Debian

Stabilność i szybkość to główne zalety systemu operacyjnego Debian dla serwera www. Imponujące prędkości, systemy śledzenia błędów i wiele architektur sprawiają, że system ten jest elastyczny i niezawodny. Bezproblemowe aktualizacje, wysokie bezpieczeństwo i najwyższej klasy system pakowania.

Architektura

Debian 10 64bit

Debian 10 64bit z Hostinger Game Panel

Debian 9 64bit + Webmin/Virtualmin /LAMP

Debian 9 64bit + Webmin

Debian 9 64bit z panelem sterowania VestaCP

Debian 9 64bit minimal

Debian 9 64bit

Debian 8 64bit z panelem sterowania VestaCP

Debian 8 64bit

Debian

System operacyjny Suse

Główny twórca kilku dużych projektów. Doskonały system operacyjny typu open-source, który zapewnia fenomenalne wrażenia od samego początku. Ciągłe aktualizacje pozwolą Ci być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Stabilny, zorientowany na wydajność i wspierany przez dużą społeczność.

Architektura

Suse 42.2 64bit

Suse

Nadaj swojej stronie nowe życie z hostingiem VPS w chmurze

Łatwy w obsłudze hosting VPS

Zarządzanie prywatnym wirtualnym serwerem nigdy nie było takie proste. Dzięki panelowi sterowania VPS możesz zarządzać wirtualnym serwerem za sprawą kilku kliknięć. Serwery VPS można łatwo zrestartować, włączyć lub wyłączyć, a także zainstalować zupełnie nowy system operacyjny lub skrypty sieciowe. Ponadto można łatwo zmieniać w czasie rzeczywistym hasła dostępu do konta root lub śledzić statystyki serwera i zasoby hostingu VPS. Bez obaw możesz także tworzyć kopie zapasowe i przywracać kontener VPS przez cPanel.

Zespół wsparcia na czacie

Wewnętrzny zespół obsługujący czat na żywo w trybie 24/7/365. Nasz zespół ds. Sukcesu Klienta pomoże Ci nawet w przypadku gdy posiadasz niezarządzaną usługę hostingu VPS. W każdej chwili, każdego dnia, prawdziwi ludzie gotowi są, by pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy w czasie rzeczywistym, bez opóźnień i czekania w kolejce. Nasz zespół Sukcesu Klienta jest zupełnie inny. Bardzo dobrze znamy całą naszą infrastrukturę i serwery.

Kopie zapasowe na najwyższym poziomie

Bezpieczeństwo danych jest naszym priorytetem! Tworzenie migawek kopii zapasowych prywatnych serwerów wirtualnych nigdy nie było łatwiejsze. Teraz możesz wykonać kopię zapasową i przywrócić wszystkie swoje foldery, pliki i bazy danych za sprawą kilku kliknięć. VPS w chmurze można przywrócić w kilka sekund w dowolnej chwili, korzystając z Panelu Sterowania hostingu VPS i zaawansowanego dostępu do magazynu kopii zapasowych. Nasza technologia chmury i podwójna ochrona RAID gwarantują, że Twoje dane nigdy nie zostaną utracone!

Łatwy instalator skryptów internetowych i systemów operacyjnych

Wszystkie nasze plany hostingu VPS zawierają przyjazny dla programistów automatyczny instalator wraz z najpopularniejszymi skryptami internetowymi i szablonami systemu operacyjnego. Kolekcja premium zoptymalizowanych pod kątem technicznym kontenerów instalacyjnych VPS wykona za Ciebie całą ciężką pracę. Teraz możesz zainstalować prawie każdy system operacyjny Linux, z dodatkami lub bez, budować serwery Minecraft lub VPN, uruchomić ultraszybki serwer w chmurze VPS WordPress lub po prostu zintegrować wszystko w jednym LAMP-ie jednym kliknięciem.

Dedykowany adres IP z IPv4 i IPv6

Uzyskaj funkcje premium z naszym tanim hostingiem VPS! Naszą filozofią jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w najniższych cenach. Jedną z wielu korzyści jest dedykowany adres IP. Nawet najtańszy plan hostingu VPS jest w pełni wyposażony w dedykowane protokoły internetowe IPv4 i IPv6. Korzystając z naszych prywatnych serwerów wirtualnych, otrzymasz możliowść uruchomienia funkcji mapowania IPv4 dla niestandardowych połączeń portów. Dzięki dedykowanemu adresowi IP wszystkie skrypty i rozszerzenia będą działać bez żadnych problemów!

Najlepszy sprzęt i miejsce na dysku SSD

Gwarantowane zasoby prywatnego serwera to nasza dewiza! Twoje strony będą zawsze działały z najwyższą wydajnością i z niewiarygodnie dużą prędkością. Poczuj różnicę dzięki naszym najlepszym serwerom dedykowanym, wyposażonym w procesor Intel i miejsce na dysku SSD, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Te najnowocześniejsze serwery VPS zagwarantują Ci najwyższą moc obliczeniową i niewiarygodną szybkość.

Hosting VPS, który zadba o to, czego potrzebujesz

Nawet 30x szybszy niż większość zaawansowanych usług hostingu współdzielonego. Niewiarygdna prędkość i koncepcja braku przestojów to kluczowe czynniki technologii hostingu VPS w 100% opartego na chmurze.

Stwórz własny projekt

Dzięki Hostinger stworzysz taką stroną, jaką tylko zechcesz. Wszystkie VPS korzystają z jednego jądra operacyjnego. Nasz hosting VPS oferuje szeroką gamę systemów operacyjnych gotowych do instalacji za pomocą jednego kliknięcia.

Proste, ale efektywne narzędzia do zarządzania

Zmaksymalizuj potencjał swojego wirtualnego serwera prywatnego. Prawdziwy sprzęt, prawdziwa optymalizacja systemu Linux oraz zespół profesjonalistów utrzymujący go przez całą dobę.

Nasi eksperci od WordPressa po prostu uwielbiają pomagać

Samouczki VPS na start

Znajdź wszystkie informacje w jednym miejscu. Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie.

35 Komend Linuksa, które powinien znać każdy użytkownik
35 Komend Linuksa, które powinien znać każdy użytkownik

Słysząc o Linuksie, większość ludzi myśli o skomplikowanym systemie operacyjnym, z którego korzystają tylko programiści.

Czytaj dalej
How does SSH Work
Jak działa SSH?

SSH, czyli Secure Shell, jest protokołem zdalnej administracji, który pozwala użytkownikom kontrolować i modyfikować zdalne serwery...

Czytaj dalej
Cron Job: Kompleksowy przewodnik dla początkujących w 2020 r.
Cron Job: Kompleksowy przewodnik dla początkujących w 2020 r.

Zawsze są sposoby, by pracować efektywniej. Obsługa powtarzających się zadań dzięki automatyzacji procesów jest najbardziej pożądana przez zapracowanych webmasterów.

Czytaj dalej

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nasze usługi nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Bez stresu, bez ryzyka.

Hosting VPS – najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w odniesieniu do hostingu VPS

VPS oznacza "Virtual Private Server", czyli prywatny serwer wirtualny. Jak sama nazwa wskazuje, jest to prywatny serwer, co oznacza, że ​​będzie wyłącznie Twój. Posiadanie usługi VPS zapewnia określoną ilość zasobów, których nie musisz nikomu udostępniać. To trochę jak posiadanie własnego serwera dedykowanego lub prywatnego, ale wirtualnego.

W tym przypadku "wirtualny" oznacza, że ​​jest to partycja na fizycznym serwerze, która jest przeznaczona tylko dla Ciebie. Ten wirtualny serwer daje Ci szansę na uzyskanie uprawnień administratora, zainstalowanie preferowanego systemu operacyjnego i pracę nad projektem z niezrównaną swobodą.

Dbamy o back-end, zarządzamy fizycznymi serwerami, gwarantujemy szybkość, czas działania i stabilność, podczas gdy Ty możesz skupić się całkowicie na swoim projekcie.

Obie usługi są podobne, ale istnieją pewne zasadnicze różnice. Serwer VPS umożliwia tworzenie wielu instancji na jednym serwerze dedykowanym. Podczas gdy serwer VDS lub wirtualny serwer dedykowany wykonuje to samo, ale zajmuje cały serwer dedykowany.

Hosting VPS to idealna opcja dla dużych projektów, ponieważ zapewnia dużą ilość dedykowanych zasobów i największą kontrolę, będąc o wiele tańszym wariantem niż posiadanie własnego fizycznego dedykowanego serwera.

Cloud computing jest metodą wykorzystania zasobów poprzez sieć połączonych ze sobą zdalnych serwerów, a nie pojedynczej, dedykowanej maszyny. Chmura obliczeniowa korzysta z możliwości wykorzystania szerokopasmowego Internetu i dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania może przetwarzać wiele wymagających aplikacji z dużą wydajnością.


Ten rodzaj przetwarzania umożliwia zarządzanie, przetwarzanie i przechowywanie danych na zwykłym serwerze. Istnieje kilka bardzo użytecznych funkcji, które oferuje chmura obliczeniowa: jest niezwykle elastyczna, płynnie skalowalna, niezawodna i stabilna oraz umożliwia płynną migrację.

Kilka czynników sprawia, że VPS jest najlepszym rozwiązaniem dla konkretnych projektów. W skrócie: jeśli potrzebujesz dużo zasobów i niezrównanej stabilności to hosting VPS jest dla Ciebie, jednak prawdziwa odpowiedź jest nieco dłuższa.

Przede wszystkim hosting VPS zapewnia dedykowane zasoby. Oznacza to, że nie musisz udostępniać innym użytkownikom mocy procesora, pamięci RAM ani miejsca na dysku. Masz przydzieloną ilość zasobów, którą zarządzasz zgodnie z własną wolą.

Natura hostingu VPS gwarantuje stabilność. Wszystkie zasoby są starannie przydzielane użytkownikom, dzięki czemu okresy wysokiego wykorzystania nie wpływają na stabilność serwera.

Na koniec, prawdopodobnie najważniejszą przewagą hostingu VPS jest cena. Otrzymujesz dostęp do roota i niezrównaną kontrolę nad przyznanymi zasobami. Oznacza to, że możesz zainstalować różne systemy operacyjne, pracować nad dużymi projektami i mieć o wiele więcej możliwości niż w przypadku hostingu współdzielonego. Niestety, nasz zespół obsługi klienta będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi tylko na pytania związane z zarządzaniem hostingiem VPS oraz na inne zapytania związane z back-endem.

VPS i hosting współdzielony mają pewne wspólne cechy, ale są to zasadniczo dwie różne usługi.

Pakiety hostingu współdzielonego są przeznaczone dla małych projektów, takich jak prywatne blogi i tym podobne strony. Projekty wymagające dużych zasobów lub o dużym natężeniu ruchu mogą napotkać problemy podczas stosowania usługi hostingu współdzielonego. Dlatego właśnie hosting VPS jest zalecany dla większych stron internetowych.

Hosting VPS zapewnia natomiast dedykowane zasoby, których nie trzeba udostępniać innym użytkownikom. Każdy plan hostingu prywatnego serwera wirtualnego zapewnia najwyższą kontrolę nad zasobami. Kontrolujesz procesory, pamięć RAM, zarządzasz dostępem do roota i korzystasz z preferowanego systemu operacyjnego. Minusem hostingu VPS jest to, że podczas gdy my dbamy o back-end i monitorowanie serwerów, utrzymując je 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie możemy zapewnić całkowitej pomocy w realizacji Twojego projektu w zakresie obsługi klienta. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące hostingu i panelu sterowania VPS, jednak nie będziemy w stanie pomóc w kwestiach związanych z programowaniem, kodowaniem i innych zapytaniach o podobnym charakterze.

Hosting wirtualnych serwerów jest skierowany do użytkowników bardziej zaawansowanych technologicznie. Jeśli potrzebujesz małej strony internetowej, prawdopodobnie lepszym wyborem będzie hosting współdzielony lub hosting Premium.

Jednak jeśli potrzebujesz dużej mocy obliczeniowej i maksymalnej kontroli to hosting VPS minimalnie różni się od serwera dedykowanego. Rozbudowane strony internetowe, aplikacje internetowe, serwery gier online, bazy danych i inne rodzaje złożonych projektów doskonale nadają się do usługi hostingu VPS. Hosting VPS zapewnia większą kontrolę niż jakakolwiek inna usługa, ponieważ można zainstalować preferowany system operacyjny i korzystać z dostępu do roota.

W przypadku pojawienia się pewnych problemów będziesz musiał skorzystać z bazy wiedzy i samouczków, bez pomocy naszego działu obsługi klienta.

Hosting VPS zapewnia niezrównaną kontrolę nad swoimi doświadczeniami. Aby efektywnie wykorzystać wszystkie właściwości, musisz posiadać wiedzę techniczną.

Pomimo iż Hosting VPS nie jest objęty wsparciem technicznym, nasz zespół obsługi klienta dołoży wszelkich starań, aby pomóc w rozliczeniach i ogólnych pytaniach.

Kiedy czytasz o hostingu VPS, naturalnie zaczynają pojawiać się pewne pytania. Powiedzmy, że jeśli na tym samym serwerze dedykowanym znajduje się wielu użytkowników, którzy uruchomią wirtualne serwery prywatne, czy będą oni mogli uzyskać dostęp do Twoich danych? To ważne pytanie, ale możemy w tym przypadku z radością poinformować, że jesteś bezpieczny. Wszystkie usługi hostingowe VPS są bezpiecznie podzielone na partycje za pomocą specjalnego oprogramowania, które gwarantuje najwyższą ochronę.

Ponadto wszystkie serwery Hostingera są chronione przez system BitNinja, zaawansowaną ochronę przed atakami typu DDoS, a także inne niestandardowe narzędzia, które monitorują i chronią całą naszą infrastrukturę.

Wszystkie plany hostingu VPS zapewniają użytkownikowi dedykowany adres IP.

Tak, możesz! To jest właśnie największa zaleta hostingu VPS. Otrzymujesz niezrównaną kontrolę nad swoim projektem! W firmie Hostinger możesz wybierać spośród kilkudziesięciu różnych systemów operacyjnych opartych na Linuksie, dopasowanych do Twoich potrzeb.

Najlepszy czas, aby przejść na hosting VPS jest wtedy, gdy zdobyłeś wiedzę techniczną, która może być przydatna w tym zakresie lub gdy Twoje współdzielone konto hostingowe nie zapewnia już wystarczającej ilości zasobów potrzebnych do realizacji Twojego projektu, a Ty musisz się rozwijać.

Oczywiście! Przygotowaliśmy 6 różnych planów, które pasują do różnych projektów. Kiedy pojawi sie taka potrzeba możesz praktycznie bez przeszkód wybrać bardziej zaawansowany plan i zaktualizować go bez narażania się na przestoje.

Nie, w tej chwili oferujemy tylko hosting VPS oparty na systemie Linux.

Licznik limitu przepustowości resetuje się do zera 1 dnia każdego miesiąca. Jeśli całkowity limit przepustowości VPS zostanie przekroczony, prędkość sieci VPS będzie ograniczana do minimum 5Mbps.

Co tydzień automatycznie i bezpłatnie tworzymy kopie zapasowe Twojego VPS, dlatego w razie problemu będzie można w każdej chwili przywrócić potrzebną wersję. Jedna z ostatnich kopii zapasowych będzie zapisana właśnie w tym czasie.

Kopie zapasowe można rozszerzyć za pomocą rozszerzenia do tworzenia codziennych kopii zapasowych. Ponadto możesz przechowywać jedną migawkę tak długo, jak tego potrzebujesz.

Zautomatyzowane kopie zapasowe i migawki nie mogą być bezpośrednio pobierane.

Jeśli zadbasz o to, by oprogramowanie nie wymagało modyfikacji jądra systemu operacyjnego VPS i by Twój serwer miał wystarczającą ilość pamięci do alokacji, uruchomienie popularnych aplikacji, usług lub modułów na serwerze dedykowanym, nie sprawi Ci kłopotów.

Możesz założyć swój VPS w jednej z następujących lokalizacji: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Singapur, Holandia i Litwa.

Szukasz czegoś jeszcze?