Zyro stworzone przez Hostinger

Superszybki sposób na własny sklep internetowy

Zastanawiasz się jak otworzyć sklep internetowy, ale nie masz doświadczenia? Kreator Zyro sprawia, że uruchomienie, zarządzanie i rozwijanie własnego sklepu online staje się dziecinnie proste.

Oferta butów air unisexOferta butów air unisexOferta butów air unisexOferta butów air unisexOferta butów air unisex

Szybki start

Rozwijaj się

Wybierz profesjonalnie zaprojektowany szablon, który pasuje do Twojej działalności, a następnie użyj naszego edytora przeciągnij i upuść, aby zbudować swój spersonalizowany sklep internetowy.

Założ własny sklep internetowy
Przykłady szablonów sklepów internetowych wykonanych przez projektantów

Sprzedawaj wszędzie

Sprzedawaj tam, gdzie jest Twoja grupa docelowa. Sklep internetowy Zyro ułatwia sprzedaż produktów na Facebooku, Instagramie i Amazonie.

Sprzedawaj wszędzie
Przykładowa oferta sklepu na Facebooku

Mobilnie i bezpiecznie

Idź z duchem czasu, otwórz sklep internetowy, który zachwyci Twoich klientów i zapewni bezpieczne zakupy na dowolnym urządzeniu.

Rozpocznij
Projekt responsywnej strony e-commerce

Uproszczony e-commerce

Dodaj sklep internetowy do nowej lub istniejącej witryny Zyro kilkoma kliknięciami. Zaprezentuj wszystkie swoje produkty najlepiej jak potrafisz i prowadź sprzedaż z łatwością.

Rozpocznij sprzedaż online
Dodawanie przycisku „Zamów teraz” do istniejącej strony internetowej

Łatwe zarządzanie

Proste zarządzanie zapasami

Dodawaj, śledź i zarządzaj magazynem swoich produktów z różnych platform z poziomu jednego intuicyjnego panelu administracyjnego. Wszystko w zasięgu Twojej ręki.

Wiele opcji płatności

Ułatw życie sobie i swoim klientom, i nigdy nie przepuścić sprzedaży, oferując możliwość wyboru najczęściej używanych metod płatności.

Uruchom sklep internetowy
Panel zarządzania sklepem internetowym

Problem transportu rozwiązany

Pozwól Zyro obliczać najkorzystniejsze koszty wysyłki dla swoich klientów, a następnie przejmij kontrolę dzięki możliwości szczegółowego śledzenia zamówień i funkcji automatycznego aktualizowania statusu zamówienia poprzez pocztę e-mail.

Łatwa administracja

Nie martw się o podatki i administrację. Narzędzia Zyro ułatwiają prowadzenie czynności administracyjnych i logistycznych.

Załóż sklep internetowy
Ustawienia wysyłek i dostaw

Łatwy rozwój

Pozostań na szczycie

Monitoruj każdą część swojej działalności dzięki wbudowanym raportom i śledzeniu sprzedaży. Zintegruj Google Analytics, aby uzyskać szczegółowe informacje o klientach.

Rozpocznij
Wykres przedstawiający ruch i użytkowników

Marketing bez wysiłku

Zyro pomaga tworzyć szyte na miarę reklamy na Facebooku, Google Shopping i innych platformach. Znajdź odpowiednich odbiorców i zwiększaj swoją sprzedaż.

Sprzedawaj online
Stylizowany przykład reklamy w Google Shopping

Proste rabaty

Możesz z łatwością stosować różne stałe zniżki i kody rabatowe w swoim sklepie internetowym Zyro. Podaruj klientom dodatkową okazję do wydawania i oszczędzania.

Wybierz plan
Wykorzystanie kodu rabatowego dla produktów.

Oferuj karty podarunkowe

Sprzedawaj karty podarunkowe i spraw, by Twój sklep internetowy zachwycał. Pozwól klientom podarować swoim bliskim prezent, który sami wybiorą.

Załóż swój sklep internetowy
Przykłady różnych kart podarunkowych

Jak założyć sklep internetowy

Wykonaj te proste kroki, aby utworzyć sklep online:

Dodawanie produktów do Zyro e-commerce
1. Dołącz do Zyro

Wypróbuj kreator stron www Zyro zupełnie za darmo. Zacznij tworzyć swoją własną stronę internetową już dziś — bez żadnych zobowiązań!

Rozpocznij
2. Wybierz szablon e-commerce

Znajdź styl, który pasuje do Twojej marki i firmy, a następnie skorzystaj z edytora typu "przeciągnij i upuść", aby dostosować wszystko do swoich potrzeb.

Rozpocznij
3. Dodaj produkty do swojego sklepu

Dodaj produkty na strony sprzedażowe swojego sklepu, a następnie ustaw swoje preferencje (ceny, promocje, opcje płatności i wysyłki).

Rozpocznij
4. Opublikuj swój sklep

Wybierz plan E-commerce dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Opublikuj swój sklep online i już dziś zacznij sprzedawać.

Rozpocznij
5. Prowadź działania marketingowe

Skorzystaj z potężnych narzędzi marketingowych Zyro, aby zaprezentować swoją działalność i od razu zmaksymalizować sprzedaż.

Rozpocznij

Sklep internetowy - najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat sklepu internetowego

E-commerce odnosi się do sprzedaży i kupna produktów lub usług w Internecie. Strona e-commerce jest miejscem, w którym toczy się cała działalność – jest sklepem internetowym.

Możesz stworzyć witrynę internetową e-commerce, aby sprzedawać osobom fizycznym lub też innym firmom. W sieci dostępne są sklepy internetowe oferujące niemal wszystko.

Uruchomienie sklepu na platformach takich jak Shopify, WooCommerce i Magento może zająć od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od poziomu Twojego doświadczenia.

Dzięki prostym funkcjom kreatora sklepów Zyro nawet osoby bez doświadczenia w projektowaniu lub kodowaniu mogą przygotować się do sprzedaży online w ciągu kilku minut.

Zastanów się, co uważasz za przydatne podczas robienia zakupów online. Zdjęcia, ceny, opisy – dodaj to wszystko do swojego sklepu online i gotowe.

Użyj panelu nawigacyjnego Zyro do monitorowania zapasów i oferowania szeregu metod płatności, od kart kredytowych po PayPal i nie tylko.

Zależy nam na tym, aby nie dopuszczać do sytuacji, w której klient porzuca swój koszyk przy kasie.

Zyro może obliczyć najlepsze stawki za wysyłkę dla Twoich klientów i pomóc znaleźć najkorzystniejsze cenowo punkty obsługi na podstawie Twoich preferencji.

Cały proces dostawy może być śledzony z poziomu panelu nawigacyjnego, więc jedyne, co musisz robić, to zająć się swoim własnym biznesem.

Nie, zysk, który wygenerujesz ze swojego sklepu internetowego pozostanie w Twoich rękach. W przeciwieństwie do niektórych innych platform Zyro nie pobiera żadnych prowizji, ani opłat transakcyjnych.