Zyro stworzone przez Hostinger

Załóż sklep internetowy już za 35,00 zł/mies.

Przestań marzyć. Zacznij działać. Twój sklep internetowy teraz tańszy o 46%, a do tego darmowy hosting i domena.

Oferta butów air unisexOferta butów air unisexOferta butów air unisexOferta butów air unisexOferta butów air unisex

Zacznij sprzedawać online

Opublikuj swój sklep

Wybierz profesjonalnie zaprojektowany szablon dla swojej działalności online, a dzięki naszemu edytorowi przeciągnij i upuść dostosujesz stronę do swoich potrzeb i uruchomisz swój spersonalizowany sklep internetowy w mgnieniu oka.

Założ własny sklep internetowy
Przykłady szablonów sklepów internetowych wykonanych przez projektantów

Sprzedawaj bez ograniczeń

Sprzedawaj tam, gdzie jest Twoja grupa docelowa. Sklep internetowy Zyro ułatwia sprzedaż produktów na Facebooku, Instagramie i Amazonie.

Sprzedawaj wszędzie
Przykładowa oferta sklepu na Facebooku

Mobilnie i bezpiecznie

Idź z duchem czasu, otwórz sklep internetowy, który zachwyci Twoich klientów i zapewni bezpieczne zakupy na dowolnym urządzeniu.

Rozpocznij
Projekt responsywnej strony e-commerce

Uproszczony e-commerce

Dodaj sklep internetowy do nowej lub istniejącej witryny Zyro kilkoma kliknięciami. Zaprezentuj wszystkie swoje produkty najlepiej jak potrafisz i prowadź sprzedaż z łatwością.

Rozpocznij sprzedaż online
Dodawanie przycisku „Zamów teraz” do istniejącej strony internetowej

Łatwe zarządzanie

Wygodne zarządzanie zapasami

Dodawaj, śledź i zarządzaj magazynem swoich produktów z różnych platform z poziomu jednego intuicyjnego panelu administracyjnego. Wszystko w zasięgu Twojej ręki.

Wiele opcji płatności

Ułatw życie sobie i swoim klientom, i nigdy nie przepuścić sprzedaży, oferując możliwość wyboru najczęściej używanych metod płatności.

Uruchom sklep internetowy
Panel zarządzania sklepem internetowym

Problem transportu rozwiązany

Pozwól Zyro obliczać najkorzystniejsze koszty wysyłki dla Twoich klientów, a następnie przejmij kontrolę dzięki możliwości szczegółowego śledzenia zamówień i funkcji automatycznego aktualizowania statusu zamówienia poprzez pocztę e-mail.

Łatwa administracja

Nie martw się o podatki i administrację. Narzędzia Zyro ułatwiają prowadzenie czynności administracyjnych i logistycznych.

Załóż sklep internetowy
Ustawienia wysyłek i dostaw

Szybki rozwój

Pozostań na szczycie

Monitoruj każdą część swojej działalności dzięki wbudowanym raportom i śledzeniu sprzedaży. Zintegruj Google Analytics, aby uzyskać szczegółowe informacje o klientach.

Rozpocznij
Wykres przedstawiający ruch i użytkowników

Marketing bez wysiłku

Zyro pomaga tworzyć szyte na miarę reklamy na Facebooku, Google Shopping i innych platformach. Znajdź odpowiednich odbiorców i zwiększaj swoją sprzedaż.

Sprzedawaj online
Stylizowany przykład reklamy w Google Shopping

Proste rabaty

Możesz z łatwością stosować różne stałe zniżki i kody w swoim sklepie internetowym Zyro. Podaruj klientom dodatkową okazję do wydawania i oszczędzania.

Wybierz plan
Wykorzystanie kodu rabatowego dla produktów.

Oferuj karty podarunkowe

Sprzedawaj karty podarunkowe i spraw, by Twój sklep internetowy zachwycał. Pozwól klientom podarować swoim bliskim prezent, który sami wybiorą.

Załóż swój sklep internetowy
Przykłady różnych kart podarunkowych

Jak założyć sklep internetowy?

Wykonaj te proste kroki, aby utworzyć sklep online:

Dodawanie produktów do Zyro e-commerce
1. Dołącz do Zyro

Wypróbuj kreator stron www Zyro zupełnie za darmo. Zacznij tworzyć swoją własną stronę internetową już dziś — bez żadnych zobowiązań!

Rozpocznij
2. Wybierz szablon e-commerce

Znajdź styl, który pasuje do Twojej marki i firmy, a następnie skorzystaj z edytora typu "przeciągnij i upuść", aby dostosować wszystko do swoich potrzeb.

Rozpocznij
3. Dodaj produkty do swojego sklepu

Dodaj produkty na strony sprzedażowe swojego sklepu, a następnie ustaw swoje preferencje — ceny, promocje, opcje płatności i wysyłki.

Rozpocznij
4. Opublikuj swój sklep

Kiedy efekt będzie zadowalający, kliknij przycisk Publikuj i gotowe! Możesz rozpocząć sprzedaż online.

Rozpocznij
5. Prowadź działania marketingowe

Skorzystaj z potężnych narzędzi marketingowych Zyro, aby zaprezentować swoją działalność i od razu zmaksymalizować sprzedaż.

Rozpocznij

Sklep internetowy - najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sklepu online.

Sklep internetowy to rodzaj strony www, która służy do sprzedaży w sieci. W porównaniu do sklepu stacjonarnego, który jest fizycznym punktem sprzedaży, sklep online nie jest ograniczony do konkretnego rynku lokalnego.

Sklep internetowy odnosi się do e-commerce, czyli sprzedaży i kupna produktów lub usług w sieci.

Prowadząc działalność e-commerce, możesz oferować swoje produkty lub usługi zarówno osobom fizycznym, jak i innym firmom. W dzisiejszych czasach w sieci można kupić niemal wszystko, a często również produkty, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych.

Uruchomienie sklepu na platformach takich jak Shopify, WooCommerce i Magento może zająć od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od poziomu Twojego doświadczenia.

Dzięki prostym funkcjom kreatora sklepu online Zyro nawet osoby bez doświadczenia w projektowaniu lub kodowaniu mogą przygotować się do sprzedaży online w ciągu kilku minut.

Zanim rozpoczniesz swoją działalność, musisz upewnić się, że produkty, które chcesz sprzedawać, będą dla Twoich klientów dostępne — w Twoim magazynie, u dostawcy, lub w hurtowni dropshippingowej.

Następnie zastanów się, co uważasz za przydatne podczas robienia zakupów online. Zdjęcia, ceny, opisy – dodaj wszystkie niezbędne informacje do swojego sklepu internetowego.

Użyj pulpitu nawigacyjnego Zyro do monitorowania zapasów i oferowania różnych metod płatności, od kart kredytowych po PayPal, oraz dostaw — od DHL po UPS i wiele więcej.

W Zyro zależy nam na tym, aby Twoi klienci nie porzucali koszyków w Twoim sklepie. Dlatego oferujemy Ci dostęp do solidnej bramki płatniczej, która akceptuje wszystkie najważniejsze karty kredytowe i rozwiązania w zakresie wysyłki.

Zyro pomoże Ci obliczyć najlepsze stawki za wysyłkę dla Twoich klientów i znaleźć najkorzystniejsze cenowo punkty obsługi.

Cały proces dostawy może być śledzony z poziomu pulpitu nawigacyjnego, więc o nic nie musisz się martwić — dzięki Zyro możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu w sieci.

Nie. Zysk, który wygenerujesz ze swojego sklepu internetowego, pozostanie w Twoich rękach. W przeciwieństwie do niektórych innych kreatorów stron Zyro nie pobiera żadnych prowizji ani opłat transakcyjnych, oprócz miesięcznych opłat za plan Twojej witryny.

Dzięki temu możesz skupić się na utrzymaniu konkurencyjnej strategii cenowej, jednocześnie pokrywając koszty wysyłki i inne koszty Twojej działalności online.

Nowoczesne kreatory stron www, takie jak Zyro, umożliwiają Ci rozpoczęcie sprzedaży w sieci, bez konieczności ukończenia szkoleń w tym zakresie. Oczywiście, aby odnieść sukces w sprzedaży online, warto uzupełnić i zgłębić swoją wiedzę z zakresu tajników zarządzania stroną e-commerce.

Z Zyro szybko i wygodnie zbudujesz sklep i zaczniesz sprzedaż online. Nasze narzędzia i wskazówki pomogą Ci przyciągnąć nowych klientów i umocnić Twoją pozycję w sieci. Dzięki Zyro z łatwością stworzysz najlepsze opisy produktów i wybierzesz plan e-commerce z najbardziej dopasowanymi do Twojej działalności bramkami płatniczymi.

To zależy od rodzaju witryny e-commerce, którą chcesz stworzyć. W przypadku strony WordPressa musisz wziąć pod uwagę koszt hostingu, zabezpieczenia witryny, jak certyfikat SSL, które chronią przed próbami wyłudzenia danych oraz różne wtyczki i motywy.

Dzięki kreatorom stron www wszystkie niezbędne techniczne aspekty prowadzenia działalności online uwzględnione są w miesięcznych opłatach, dzięki czemu proces zakładania sklepu online jest szybki i wygodny.

Innowacyjny system siatki, rozbudowana bramka płatnicza, przyjazna obsługa klienta 24/7 oraz bezkonkurencyjne ceny sprawiają, że Zyro to zdecydowanie najlepszy kreator www do tworzenia sklepów online dla początkujących. Dodatkowo wszystkie szablony sklepów Zyro są w pełni responsywne, dzięki czemu zdobędziesz więcej klientów kupujących na urządzeniach mobilnych.

Zależy to od grupy docelowej i ogólnej niszy. Przed rozpoczęciem sprzedaży najlepiej przeprowadzić badanie rynku kilku produktów, które osobiście lubisz. W ten sposób dowiesz się, jakie są aktualne trendy i na jakie produkty jest popyt.

Zastanów się również, jak zachęcić ludzi do robienia zakupów w Twoim sklepie internetowym, oferując im coś, czego nie mogą dostać gdzie indziej lub w cenie, której nie mogą zignorować. Jeśli zabraknie Ci pomysłów, sprawdź naszą listę produktów, które są obecnie rozchwytywane w sieci.

Nawet jeśli prowadzisz już sprzedaż na stronach takich jak Etsy czy Amazon, możesz czerpać dodatkowe korzyści z prowadzenia własnej strony e-commerce. Własny sklep online możesz zoptymalizować pod kątem SEO, dzięki czemu Twoje produkty lub usługi mogą pojawić się na szczycie wyników wyszukiwania w Google. Możesz również zintegrować swój sklep z Twoimi mediami społecznościowymi.

Własny sklep online daje Ci możliwość wyróżnienia Twoich stron produktów na tle konkurencji, co jest o wiele trudniejsze do osiągnięcia, na platformach takich jak Amazon czy eBay. Dodatkowo własny adres URL sklepu pomoże Ci budować i rozwijać markę oraz pokaże odwiedzającym, że można Twojej profesjonalnej działalności online zaufać.

Witrynę można wykorzystać nie tylko do sprzedaży online, ale także do oferowania klientom różnych informacji biznesowych, prowadząc bloga oraz do optymalizacji sklepu pod kątem telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Dzięki kreatorowi stron www Zyro możesz prowadzić bloga całkowicie za darmo w ramach wszystkich planów stron i sklepów online.

Krótko mówiąc, tak. E-commerce ma wiele zalet w porównaniu z prowadzeniem tradycyjnego sklepu. Ponieważ sklep online istnieje tylko w sieci, nie trzeba się martwić o kosztowne miesięczne opłaty za prąd, wodę czy wynajem lokalu.

Sklep internetowy nie jest również ograniczony lokalizacją geograficzną ani ustalonymi godzinami otwarcia — Twój sklep może działać przez całą dobę i być dostępny z każdego zakątka świata. Dodatkowo koszta operacyjne są zazwyczaj niskie, ponieważ najczęściej nie potrzeba tak wielu pracowników jak w sklepie stacjonarnym.

Sklep online pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, co sprawia, że będzie on świetnym dodatkiem do Twojej działalności biznesowej.