Hosting email dla internetowych projektów

Skorzystaj z usługi hostingu poczty i zwiększ zaufanie do swojej marki!

Wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki

01

Wybierz odpowiedni plan

Wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji i przejrzyj swoje produkty w koszyku. Zamów 12-miesięczny plan, aby otrzymać darmową domenę!

02

Dokonaj płatności

Zrealizuj płatność, podając odpowiednie dane. Następnie otrzymasz dostęp do strefy klienta.

03

Korzystaj z najlepszych serwerów

Przejdź przez wstępną konfigurację usługi. Następnie utwórz swój pierwszy adres e-mail z własną domeną i zacznij wysyłać wiadomości!

Wybierz swój plan hostingu e-mail

E-mail Business

8,49 zł
Rabat 55%
3,85/mies.

cena za skrzynkę pocztową

 • 10 GB pamięci
 • 2 filtry poczty
 • 50 aliasów pocztowych
 • Kontrola antywirusowa
 • Obsługa wielu urządzeń

  3,85 zł/mies. po odnowieniu

  E-mail Enterprise

  13,69 zł
  Rabat 30%
  9,65/mies.

  cena za skrzynkę pocztową

  • 30 GB pamięci
  • Filtry poczty bez limitów
  • 50 aliasów pocztowych
  • Kontrola antywirusowa
  • Obsługa wielu urządzeń

   9,65 zł/mies. po odnowieniu

   Funkcje

   Zarządzanie kontaktami dostępne na wszystkich urządzeniach

   Zarządzanie kontaktami

   Współpraca nigdy nie była łatwiejsza. Wystarczy kilka kliknięć, aby skontaktować się ze współpracownikami, przyjaciółmi lub osobami z zewnątrz. Z łatwością importuj dane z innych urządzeń lub po prostu eksportuj swoją listę kontaktów, aby stworzyć bardziej efektywne środowisko pracy zespołowej.

   Dostępny na wszystkich urządzeniach

   Nieważne, gdzie jesteś, z jakiego urządzenia korzystasz i czy w ogóle masz jakiekolwiek połączenie. Titan działa bez zarzutu we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach, na Android, iOS i offline.

   Integracje z aplikacjami i narzędzia zwiększające produktywność

   Integracje z aplikacjami

   Titan pracuje w synchronizacji z Twoimi ulubionymi aplikacjami. Nasz system integracji jednym kliknięciem pozwala na zintegrowanie programu Titan z ponad 50 narzędziami, takimi jak Asana, Twitter, Google Drive i Todoist, dzięki czemu zwiększysz produktywność i usprawnisz procesy związane z pracą.

   Narzędzia zwiększające produktywność

   Flock jest wyposażony w szereg funkcji i potężnych narzędzi wspomagających współpracę biznesową, które ułatwią Ci życie i zapewnią przewagę nad konkurencją. Od udostępniania listy zdań, ankiet i notatek, po przypomnienia. Wiele wygodnych funkcji.

   Zaawansowane wyszukiwanie

   Zaawansowane wyszukiwanie dla większej wygody

   Superszybkie wyszukiwanie ułatwi Ci życie. Dzięki Flockmail w ciągu kilku sekund znajdziesz wiadomość, której szukasz. Wyszukuj według tematu, daty wysłania, słów kluczowych.

   Sprawdź plany
   Zarządzanie kontaktami dostępne na wszystkich urządzeniach

   Zintegrowane połączenia wideo

   Koszystaj z opcji rozmów wideo

   Dzięki aplikacji Flockmail będziesz mieć możliwość zorganizowania spotkania nawet dla 50 osób. Szybkie i niezawodne rozwiązanie, które pomoże Twojej firmie rozwijać się szybciej niż kiedykolwiek.

   Sprawdź plany
   Zintegrowane połączenia wideo
   Błyskawicznie sprawdź swoją agendę i szybko zaplanuj wydarzenia.

   Planuj spotkania oraz swój dzień

   Szybko sprawdzaj swój kalendarz

   Nie przegapisz żadnego ważnego spotkania ani terminu, ponieważ kalendarz pozwoli Ci zaplanować i śledzić wszystkie spotkania w jednym miejscu.

   Sprawnie planuj wydarzenia

   Chcesz umówić się na spotkanie z kolegami i koleżankami z zespołu? Nie ma problemu. Sprawdź szybko ich dostępność.

   30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

   Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług zwrócimy Ci pieniądze. Nic nie ryzykujesz.

   Hosting email – najczęściej zadawane pytania

   Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące hostingu poczty e-mail.

   Hosting poczty e-mail to wyjątkowe rozwiązanie skoncentrowane głównie na serwerach pocztowych. Usługa ta działa niezależnie od hostingu stron internetowych, dlatego Twoja firma będzie nadal działać na pełnych obrotach, nawet podczas procesu konfiguracji usługi.

   W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest budowanie zaufania i świadomości marki. Nie jest to jednak łatwe. Hosting poczty e-mail z własną domeną może Ci w tym pomóc! Każdy wysłany e-mail wyświetli nazwę Twojej domeny potencjalnym klientom, zachęcając ich tym samym do odwiedzenia Twojej strony internetowej. Badania pokazują, że użytkownicy chętniej wybierają firmy korzystające z profesjonalnych adresów e-mail!

   Oczywiście! Każdy plan zawiera wbudowane narzędzie do migracji poczty, które pomoże Ci przenieść na naszą platformę wszystko, czego potrzebujesz. A jeśli napotkasz problemy lub po prostu będziesz potrzebować pomocy to nasz specjalny zespół ds. Sukcesu Klienta z przyjemnością pomoże Ci w rozwiązaniu wszelkich trudności!

   Jak najbardziej! Każdy plan hostingu poczty e-mail jest w pełni zgodny z każdym urządzeniem mobilnym lub programem pocztowym. Korzystaj z konta na wielu urządzeniach i bez trudu zsynchronizuj wszystkie treści e-mail. Wysyłaj odpowiedzi bez względu na to, gdzie się znajdujesz!

   Szukasz czegoś jeszcze?