logo

Black Friday
Sale

 •  99,9% czasu działania
 •  Darmowy certyfikat SSL
 •  24/7 Live Wsparcie
 •  30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Rozpocznij

Nawet

90

%

OFF

41
DNI
15
GODZIN
44
MINUT
34
SEKUND
Black Friday Sale: Hosting
Tylko 2,55zł /Miesiąc!
Sprawdź wszystkie oferty
×

Choose your Email Hosting plan

Biznesowy e-mail

8,49zł
Zaoszczędź 55%
3
85
/Mi
 • 10 GB Email storage
 • 2 Mail Filters
 • Unlimited Email Aliases
 • Antivirus Check
 • Multi-device Support
Najbardziej popularny

Enterprise Email

13,69zł
Zaoszczędź 30%
9
65
/Mi
 • 30 GB Email storage
 • Unlimited Mail Filters
 • Unlimited Email Aliases
 • Antivirus Check
 • Multi-device Support

Email Hosting Handcrafted dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy zarządzasz projektem grupowym, czy małym przedsiębiorstwem, e-mailing zapewnia wszystkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu. Kamieniem węgielnym każdego udanego biznesu jest komunikacja. Zrób to dobrze z Hostinger. Wyślij wiadomość, która mówi, że masz na myśli biznes! Skorzystaj z zestawu narzędzi zwiększających wydajność, które pozytywnie wpłyną na Twoją codzienną pracę!

Wsparcie na żywo 24/7

Z Hostinger na drodze do sukcesu, nigdy nie będziesz sam! Jeśli potrzebujesz pomocy - nasi profesjonalni pracownicy obsługi klienta będą tam 24/7/365. Uzyskaj natychmiastowe wsparcie bez względu na to, gdzie jesteś!

Wiele urządzeń

W dzisiejszym dynamicznym świecie musisz dotrzymywać kroku na każdym kroku, niezależnie od okoliczności. Odpowiadaj na hosting e-mail hostingu! Uzyskaj dostęp do swoich wiadomości w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.

Darmowe Domeny

Oprócz usługi hostingu e-mail najwyższego poziomu, udostępnimy też bezpłatną nazwę domeny z wszystkimi 12-miesięcznymi lub dłuższymi cyklami. Zdobądź wszystkie elementy układanki za jednym zakupem i wzmocnij swoją pozycję!

Hosting e-mail z więcej doskonałych funkcji w środku!

Nie oferujemy wierzchołka góry lodowej, dajemy ci wszystko! Sprawdź te funkcje hostingu poczty e-mail!

Kalendarz zarządzania

Wszystkie plany obejmują wspólne kalendarze w celu maksymalizacji pracy zespołowej, wydajności i współpracy. Bądź na bieżąco z wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie!

Integracja mediów społecznościowych

Zabierz swoją pocztę do 21 wieku - zintegruj platformy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, LinkedIn i inne!

Importer poczty e-mail

Utrzymuj wszystko w porządku i porządku. Czy masz ważne e-maile w swojej starej skrzynce pocztowej? Nie ma problemu! Importowanie ich do nowego jest proste!

Listy mailingowe

Wykorzystaj możliwości poznania swoich odbiorców! Twórz niestandardowe listy mailingowe, które pozwolą ci trafić cel za każdym razem, w 100% przypadków!

HTML Mail Template

Dzięki szablonom poczty HTML przeniesiesz swoje projekty e-mailowe na wyższy poziom! Wyróżnij się pięknie zaprojektowanymi wzorami pocztowymi!

Skrzynka odbiorcza, taka jak skarbiec bankowy

Nigdy nie daj się zaskoczyć! Dzięki ochronie poczty e-mail Cloudmark możemy się upewnić, że twoja poczta e-mail jest chroniona przed spamem i innymi zagrożeniami!

Email Hosting FAQ

Nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące hostingu e-mail

Hosting poczty e-mail to wyjątkowe rozwiązanie skoncentrowane przede wszystkim na serwerach pocztowych. Ta usługa działa niezależnie od hostingu witryny, dlatego firma będzie nadal działać w pełnej skali, nawet jeśli wszystko konfigurujesz.

W dzisiejszych czasach budowanie zaufania i świadomości marki jest niezwykle ważne. Ale nie jest to łatwe. Jest jednak o wiele prostsze w przypadku hostingu poczty e-mail opartego na domenach! Każda wysłana litera wyświetli nazwę Twojej domeny potencjalnym klientom, zachęcając ich do odwiedzenia Twojej witryny. Badania pokazują również, że użytkownicy chętniej wybierają firmy korzystające z profesjonalnych adresów e-mail!

Na pewno możesz! Każdy plan będzie zawierał wbudowane narzędzie do migracji poczty, które pomoże Ci przenieść wszystko, czego potrzebujesz na naszą platformę. A jeśli napotkasz jakieś problemy lub po prostu potrzebujesz pomocy, nasz oddany zespół ds. Obsługi klienta z przyjemnością Ci pomoże!

Oczywiście! Każdy plan hostingu poczty e-mail jest w pełni zgodny z każdym urządzeniem mobilnym lub klientem pocztowym. Ustaw go na wielu urządzeniach i bez trudu zsynchronizuj wszystkie treści e-mail. Bądź responsywny bez względu na to, gdzie się znajdujesz!

Szukasz czegoś więcej niż e-maila?

Utrzymuj wszystko w porządku dzięki hostowaniu all-in-one. Gwarantujemy najwyższą jakość usług pocztowych i wydajność strony!