Ściana miłości

Sprawdź co mówią nasi klienci

Georgi Damyanov
Full-stack web developer
Świetna funkcjonalność za świetną cenę. Funkcja dodawania kolejnych domen jest niezwykle pomocna. Nieograniczona przestrzeń — to jest to! Nie usuwajcie tej opcji! Błyskawiczna obsługa klienta to dodatkowa zaleta.
Petar Mikulcic
Właściciel firmy
Pracuje nas swoją pierwszą stroną internetową i jestem pod wrażeniem, że udało mi się stworzyć stronę w kilka dni! Zacząłem od kreatora Zyro, potem przestudiowałem SEO i od razu mogłem zoptymalizować moją stronę WordPress.
Belgrade Sports Timing
Race Timekeepers
Jesteś po prostu dobry. Żadnych złych doświadczeń do tej pory, tak trzymać.
Renee Koutsis
Właściciel firmy
Wybieram Hostinger, ponieważ jest przystępny i niezawodny.
Mark
Użytkownik
Korzystałem z hostingu współdzielonego już wcześniej i wraz z rozwojem mojej strony bez problemu przeszedłem na Hosting VPS, który ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Bez żadnych opóźnień i obsługą klienta zawsze pod ręką.
Mark A. Grooves
Niezależny programista
Początkowo wybrałem Hostinger ze względu na cenę. Szybko zorientowałem się, że nie tylko cena jest najlepsza, ale i wsparcie techniczne jest niezawodne!. Świetne serwery i czas dostępności.
"Według portalu Trustpilot, Hostinger został oceniony jako Doskonały"
Oscar
Developer WordPress
Hostinger wybrałem ze względu na cenę. Ale byłem mile zaskoczony świetną obsługą klienta. Najbardziej podoba mi się to, jak łatwo aktywować konto i przenieść domenę.
Andrisoa
Kierownik ds. komunikacji
Wybraliśmy Hostinger, ponieważ firma dba o swoich klientów i ceny są przystępne.
Amith Mudugamuwa
Inżynier mechanik
Hostinger działa doskonale. Pomogli mi w zakupie domeny. Korzystam z usług Hostinger prowadząc moją pierwszą stronę i zamierzam korzystać również w przyszłości. Polecam Hostingera wszystkim, których znam!
Kevin Clark
Web, Software & IT Freelancer
Muszę przyznać, że wasza obsługa klienta jest najlepsza, jaką kiedykolwiek otrzymałem. Firma, która wspiera klientów w taki sposób jak wy, z pewnością odniesie sukces.
Cima Now
Strona poświęcona rozrywce
Wybrałem Hostinger, ponieważ oferuje niskie ceny, najlepszą prędkość i pomocne wsparcie techniczne. Hostinger to świetna firma.
Ilya Kanatov
UI/UX Designer
Hostinger oferuje świetny stosunek jakości do ceny. I SSL dostajesz za darmo! Kiedy w wyszukiwarce Google nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, w każdej chwili mogę porozmawiać z obsługą klienta.
Nick Yasa
Graphic Designer
You offer a good bang for the buck! The support is also A+ and everything is simple and easy to work with for people with vague knowledge of web hosting!
Anime Tech
Strona poświęcona rozrywce
I used 000webhost and Hostinger was an obvious next step to upgrade to. You have great service and even a more awesome support team.
Dimitrios Kosmidis
Graphic Designer
Projektowanie stron internetowych to dla mnie nowość, ale znajomy opowiedział mi o waszej świetnej obsłudze klienta.

Dziękujemy za wspaniałe opinie!

Mamy mnówstwo wyjątkowych klientów. Skorzystaj z oferty i dołącz do nas:

3
99
/mies.