W pełni konfigurowalny serwer Minecraft

Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim serwerem do gier dzięki VPS skonfigurowanemu dla Minecraft.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Hosting serwerów MinecraftHosting serwerów Minecraft

Funkcje hostingu Minecraft

Łatwa konfiguracja
Łatwa konfiguracja

W panelu Game Panel możesz skonfigurować swój serwer w kilka minut lub spróbować przeprowadzić konfigurację manualnie z Ubuntu 18, Centos 7 lub Debian 9 OS.

Dedykowany IPv4/IPv6
Dedykowany IPv4/IPv6

Nasz plan hostingowy Minecraft VPS zawiera dedykowane adresy protokołów internetowych IPv6 i IPv4.

Kopie zapasowe
Kopie zapasowe

Dzięki VPS działającemu w chmurze, Twoje pliki mogą zostać przywrócone w każdej chwili w ciągu kilku sekund.

Typy serwerów Minecraft
Typy serwerów Minecraft

Wspieramy Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, serwery typu Bedrock (pocket) Minecraft. Możesz z łatwością zmieniać wersje serwera Minecraft, używając naszego zautomatyzowanego systemu pobierania JAR.

Paczki modów i wtyczki
Paczki modów i wtyczki

Nasz system instalacji wtyczek pozwoli Ci zainstalować wtyczki Spigot Minecraft za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Jeśli chcesz, możesz również wgrać niestandardowe wtyczki za pomocą panelu menedżera plików lub FTP/SSH.

Szybki dysk SSD
Szybki dysk SSD

Najnowszy procesor Intel Xeon z terabajtami przestrzeni dyskowej SSD sprawi, że Twój serwer będzie niezwykle szybki a gracze usatysfakcjonowani.

Łatwa konfiguracja Game Panel

Hostinger Game Panel pozwoli Ci z łatwością zarządzać Twoim serwerem. Wszystkie plany hostingowe Minecraft zawierają pełny dostęp do roota i elastycznego procesu demona sieciowego. Dzięki nim możesz dodawać i usuwać dowolne mody i wtyczki za pomocą kilku kliknięć.

Łatwa konfiguracja Game Panel

Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych

Wszystkie plany obejmują VPS w chmurze z podwójną ochroną RAID, która może zostać przywrócona w ciągu kilku sekund o każdej porze dnia i nocy. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem panelu sterowania hostingiem VPS Hostinger i zaawansowanego dostępu do pamięci kopii zapasowych danych korporacyjnych najwyższego szczebla.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych

Nieograniczone pakiety modów

Każdy plan jest wyposażony w preinstalowane mody, które można w każdej chwili dodać lub usunąć. Z pełnym dostępem do roota można dodawać własne mody bez ograniczeń.

Nieograniczone pakiety modów

Serwery na całym świecie

Najniższy poziom latencji i niezawodność, dzięki wdrożeniu systemu Tier-3 w globalnych centrach danych.

Serwery na całym świecieSerwery na całym świecie

Szukasz czegoś jeszcze?

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nasze usługi nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Bez stresu, bez ryzyka.

Hosting Serwerów Minecraft – najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie hostingu serwera Minecraft

Minecraft to przygodowa gra wideo, która od 2011 roku cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Stworzona przez Markusa Perssona, szwedzkiego projektanta gier wideo i założyciela przedsiębiorstwa Mojang, pozwala graczom wydobywać bloki, a następnie wykorzystywać je do budowania, zgodnie ze swoją wizją. W świecie 3D każdy gracz wykazuje się dużą kreatywnością podczas poszukiwań, zbierania zasobów, tworzenia kostek, a następnie walki. Dostępnych jest wiele trybów gry oraz wersje wieloosobowe. W połowie 2018 roku gra miała już ponad 91 milionów aktywnych graczy. Minecraft jest powszechnie uważany za jedną z najpopularniejszych gier wideo w historii, dostępną na różnych platformach i urządzeniach. Sprzedano już ponad 177 milionów wersji Minecrafta na całym świecie.

Za pomocą naszego panelu sterowania VPS możesz hostować własny serwer wirtualny oraz nim zarządzać. Nasze dedykowane zasoby hostingu VPS pomagają w ponownym uruchomieniu serwera, instalacji nowych skryptów internetowych lub szybkiej i wygodnej zmianie haseł w czasie rzeczywistym.

Konfigurowanie serwera Minecraft to prosty, jednoetapowy proces. Wybierz preferowany plan hostingowy Minecraft i dokończ proces zakupu. Konfiguracja serwera Minecraft odbywa się praktycznie natychmiast.

Wystarczy 10–15 minut, aby skonfigurować serwer VPS Minecraft. Zapomnij o długim oczekiwaniu!

Hostinger oferuje wiele planów hostingu dla serwerów Minecraft. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Minecraftem i chcesz po prostu pograć z przyjaciółmi lub z niewielką społecznością graczy, rozpocznij od planu podstawowego Alex. Oferuje on przestrzeń 2GB w cenie 33,75 zł miesięcznie, co oznacza ogromny 55% RABAT! A może chcesz grać z większą liczbą graczy przy większej przepustowości? Masz do wyboru plany z Creeper, Herobrine lub Enderman. Zapoznaj się z planami hostingu serwera Minecraft tutaj.

Rozpoczęcie korzystania z usługi hostingowej Minecraft jest bardzo proste! Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych pięciu planów hostingowych Minecraft i zrealizujesz transakcję zakupu. Gdy to zrobisz, możesz zacząć grać w swoją ulubioną grę w zledwie kilka minut!

Absolutnie tak! Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie nasze plany hostingowe Minecraft. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z naszego planu lub usługi, dokonamy pełnego zwrotu pieniędzy bez żadnych opóźnień.

Możesz zmienić swój plan hostingowy Minecraft kilkoma kliknięciami! Przejdź do strefy klienta i złóż zamówienie w celu zmiany planu. Twój serwer zostanie natychmiast zaktualizowany w czasie rzeczywistym, bez utraty ustawień lub danych. Niezależnie od tego, czy posiadasz duże serwery Minecraft, czy po raz pierwszy masz do czynienia z tworzeniem serwera, ciesz się pełną swobodą i niezawodnością. Rozwijaj swój świat w Minecraft dzięki wygodnym i elastycznym planom hostingowym Minecraft firmy Hostinger.

Rejestracja własnej domeny dla serwera z planu Hosting Minecraft jest prosta. Kliknij tutaj i wybierz swoją unikalną nazwę domeny. Ceny zaczynają się już od 3,99 zł!

Nasze serwery hostingowe dla Minecrafta znajdują się w 5 lokalizacjach na świecie: w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Singapurze i na Litwie (w trakcie konfiguracji). W Hostinger Twój hosting serwerów Minecraft będzie działał w 100% niezawodnie i z zachowaniem możliwie najmniejszych opóźnień.

Serwery przeznaczone do hostingu Minecrafta wykorzystują zaawansowany sprzęt, w tym procesory klasy Intel Xeon i dyski twarde Intel SSD najnowszej generacji. Cały czas możesz cieszyć się niezawodnością i stałą wydajnością.

Twój adres IP jest dostępny w hPanelu w sekcji panelu sterowania VPS.

Tak, możesz! Zainstaluj dowolny świat lub paczki modów! Dzięki naszym niestandardowym opcjom .jar możesz zainstalować dowolne pliki jar. Graj tak jak lubisz.

Serwer Minecraft pracuje na zaawansowanej wersji Game Panel, która zapewnia absolutną kontrolę i elastyczność. Spersonalizuj swój wirtualny serwer Minecraft, zarządzając nim z poziomu przeglądarki, przesyłając niestandardowe pliki lub instalując preferowane typy serwerów.

Zdecydowanie tak! Lokalizację serwera hostingowego Minecraft można zmienić w dowolnym momencie. Nasi eksperci od hostingu Minecrafta pomogą Ci w procesie przeniesienia, kiedy otrzymają od Ciebie zgłoszenie. Pamiętaj, że Twój adres IP zmieni się po przeniesieniu.

Oczywiście, jest to możliwe! Hostinger zapewnia pełny dostęp do katalogu głównego serwera i plików do serwera wirtualnego. Dzięki temu możesz modyfikować profil zgodnie ze swoimi preferencjami. Chcesz sam przesłać lub zarządzać plikami na serwerze? Zrób to. Z łatwością zarządzaj plikami z dowolnej strony klienta FTP lub z poziomu własnego panelu sterowania.

Teraz możesz z łatwością instalować wtyczki Spigot Minecraft za pomocą naszych wtyczek. Instaluj za pomocą kilku kliknięć. Jeśli chcesz, możesz również wgrać niestandardowe wtyczki za pomocą panelu menedżera plików lub FTP/SSH.

Tak, otrzymasz! Hostinger zapewnia dedykowane adresy ipV6 i ipV4 do każdego planu hostingowego Minecraft, bez żadnych dodatkowych opłat.

Będziesz cieszyć się pełnym dostępem do roota swojego wirtualnego serwera w dowolnym planie hostingu serwerów Minecraft. Dzięki temu będziesz mieć możliwość dostosowania konfiguracji serwera do własnych potrzeb i preferencji.

Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Możesz z łatwością przełączać między wersjami serwera Minecraft, używając naszego zautomatyzowanego systemu pobierania JAR.

Obsługujemy najnowsze wersje JAVA i oferujemy Ci możliwość zmiany wersji JAVA w dowolnym momencie za pomocą panelu sterowania.

Ponieważ to Ty jesteś odpowiedzialny za swój serwer Minecraft, możesz używać jego przestrzeni dyskowej i zasobów jak tylko chcesz. Na przykład, przydzielić i używać nieograniczonej ilość serwerów gier.

Z pełnym dostępem do roota możesz dodać do gry każdy element, który zechcesz. Oprócz domyślnych aplikacji na Twoim serwerze Minecraft możesz zainstalować aplikacje takie jak Mumble, LiveChat, Teamspeak oraz inne systemy VOIP tak, by Twoi użytkownicy końcowi mogli w pełni wykorzystać jego możliwości.

Każdy plan zawiera dedykowane adresy IPV4 i IPV6.