Hosting Joomla

Stwórz stronę, której zawsze chciałeś, dzięki szybkiemu i niezawodnemu hostingowi zoptymalizowanemu dla Joomla

check_circle

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Plany hostingowe zoptymalizowane pod kątem Joomla

Oferta ograniczona czasowo: Zdobądź ZA DARMO certyfikat SSL

Single Hosting

25,45zł
Zaoszczędź 90%
2
55
/Mi
 • 1 strona internetowa
 • 1 konto e-mail
 • 100 GB pasma
 • 1X Joomla Optimized Speed
Najbardziej popularny

Premium Hosting

38,09zł
Zaoszczędź 82%
6
85
/Mi
 • Nieograniczona liczba stron
 • Nieograniczone konta email
 • Przepustowość Bez Limitu
 • Cotygodniowe backupy
 • 2X Joomla Optimized Speed

Business Hosting

50,90zł
Zaoszczędź 78%
10
99
/Mi
 • Wszystkie korzyści z Premium
 • Codzienne Kopie Zapasowe
 • Darmowy certyfikat SSL
 • 4X Joomla Optimized Speed

Czy wiesz? Własne darmowe domeny są częścią rocznych planów hostingu stron Premium i Business!

Potrzebujesz więcej mocy? Wypróbuj rozwiązanie hostingu w chmurze

Joomla hosting, który rozwali twój umysł

Przez lata doskonaliliśmy naszą infrastrukturę serwerową, aby wykorzystać każdą kroplę mocy przy maksymalnej wydajności. Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić udaną stronę Joomla!

live_help

Wsparcie, które kocha Joomla

Potrzebujesz pomocy podczas konfigurowania lub przenoszenia swojej witryny? Dostaliśmy twoich pleców! Specjalny zespół specjalistów ds. Wsparcia, specjalizujących się w Joomli, będzie gotów udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i prośby 24/7/365!

dns

Zoptymalizowane serwery Joomla

Doświadcz błyskawicznych czasów ładowania i najwyższej klasy wydajności. Cały nasz serwer jest modyfikowany i optymalizowany, aby zapewnić najlepszą obsługę hostingu Joomla bez względu na rodzaj używanej strony.

thumb_up

Żadnych reklam ani banerów na stronach internetowych

Każdy projekt wymaga dobrej nazwy. Uderz dwa ptaki jednym kamieniem i pobierz za darmo w Hostinger! Wszystkie roczne lub dłuższe plany hostingowe Joomla zawierają nazwę domeny bezpłatnie w pierwszym roku.

Dlaczego warto wybrać CMS Joomla?

Będąc drugim najpopularniejszym CMS na świecie, Joomla sprawia, że ​​zarządzanie treścią to spacer po parku! Bez względu na to, do jakiej witryny się dążysz, uzyskasz wszystkie narzędzia do tworzenia wspaniałych stron przy zachowaniu silnej obecności online.

 icon

check_circleProsty i elastyczny

Nawet jeśli tworzysz swoją pierwszą stronę internetową, prostota Joomla zaskoczy Cię. Ustaw go jednym kliknięciem myszy i stwórz profesjonalną stronę internetową bez wiedzy o kodowaniu!

check_circleOgromna społeczność

Z biegiem lat Joomla zgromadziła ogromną bazę użytkowników w każdym zakątku internetu. Spełnij wszystkie potrzeby swojej strony i znajdź rozwiązania dla każdej blokady na drodze, którą napotkasz po drodze!

check_circleMotywy i rozszerzenia

Dzięki ogromnej bibliotece darmowych motywów i wtyczek, Joomla daje ci największą swobodę. Dodaj nowe funkcje w mgnieniu oka i zaimponuj swoim gościom pięknymi i funkcjonalnymi projektami!

Już dziś skorzystaj z hostingu Joomla online

Uruchom swoją witrynę Joomla w zaledwie 3 prostych krokach!

Wybierz swój plan hostingowy Joomla

First step

Wybierz swój plan hostingowy Joomla

Wybierz jedno z trzech rozwiązań i przejrzyj elementy koszyka. Przejdź na 12-miesięczny cykl, aby uzyskać bezpłatną domenę i SSL!

Zakończ proces realizacji transakcji

Second step

Zakończ proces realizacji transakcji

Zakończ transakcję, aby dotrzeć do obszaru członków i rozpocząć konfigurację zamówień.

Uruchom swoją witrynę Joomla

Third step

Uruchom swoją witrynę Joomla

Teraz zaczyna się prawdziwa praca! Skonfiguruj Joomla za pomocą instalatora z jednym kliknięciem i zacznij budować swoją stronę!

Everything you need

Mamy wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces z Joomla

With Hostinger, you can focus on what really matters. All servers are optimized with cutting edge technology to give you the most out of Joomla hosting. We developed a custom control panel with loads of features to enhance security and performance!

tune

Akcelerator pamięci podręcznej

Przyspiesz swoją witrynę Joomla za pomocą pamięci podręcznej po stronie serwera i spraw, aby Twoi goście byli zaangażowani, niezależnie od tego, ile z nich pojawi się na Twojej drodze!

update

Najnowsza wersja PHP

Nasze serwery są zawsze na bieżąco z najnowszymi wersjami PHP i MySQL, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezproblemowe zabezpieczenia.

https

Certyfikat SSL/TLS

Ponieważ HTTPS staje się nowym standardem w całym Internecie, wszystkie roczne plany hostingowe Joomla obejmują certyfikat SSL na całe życie, aby zwiększyć zaufanie i SEO!

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

CloudFlare Enhanced

Oferujemy także integrację CloudFlare, aby zwiększyć Twoją witrynę dzięki globalnej sieci CDN i zaawansowanej ochronie przed atakami DDoS / WAF. Bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze!

people

99,9% Uptime

Dedykowane zespoły programistów i inżynierów monitorują serwer przez całą dobę, aby upewnić się, że Twoja strona internetowa jest zawsze gotowa, kiedy ma to największe znaczenie.

trending_up

Access Manager

Budowanie witryny z wieloma osobami? Nie ma problemu! Sprawdzaj szczegóły konta i pracuj we współpracy z niestandardowym menedżerem dostępu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Joomla Hosting

Nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące hostingu Joomla.

Obecnie posiadając tytuł drugiego na świecie najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS), Joomla jest elastyczną platformą, z której można korzystać w celu tworzenia dowolnych stron internetowych. Od pierwszego wydania w 2005 r. Zapewnia możliwość budowania obecności online milionom webmasterów, blogerów i właścicieli firm na całym świecie.
Wyposażony w aktualizacje wydajności i niestandardową konfigurację, hosting Joomla ma na celu zapewnienie idealnej konfiguracji dla witryn opartych na Joomla. Skoncentruj się na jakości i zawartości stron internetowych, a my zadbamy o czas pracy serwera, aktualizacje i ulepszenia. Wydobądź jak najwięcej z Joomla CMS z Hostingerem.
Aby przenieść istniejącą witrynę Joomla, musisz najpierw utworzyć pełną kopię zapasową. Najłatwiej to zrobić za pomocą wtyczki, takiej jak Akeeba Backup, która umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych i przywracanie witryn opartych na Joomla. Jeśli napotkasz jakieś trudności, nasz oddany zespół pomocy technicznej będzie gotowy, aby pomóc Ci w dzień iw nocy!

Jako system zarządzania treścią, Joomla zapewnia dużą elastyczność i swobodę. Daje to możliwość ustawienia różnych typów stron internetowych, w tym:

 • Blogi niszowe;
 • Przejrzyj witryny;
 • Oferty pracy;
 • Witryny stowarzyszone;
 • Portfele osobiste;
 • Sklepy online;

A jeszcze więcej dzięki ogromnej bibliotece darmowych rozszerzeń, które Joomla oferuje z pudełka.

Na pewno możesz i istnieje więcej niż jeden sposób, aby to zrobić! W bezpłatnym katalogu wtyczek Joomla znajdziesz różne rozszerzenia, które pozwolą Ci zamienić twoją stronę w sklep internetowy. Każdy ma unikalny zestaw funkcji i możesz przetestować je wszystkie przed podjęciem decyzji, który jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.
Aby zapewnić płynne korzystanie z Internetu, wszystkie serwery hostingowe Joomla są chronione w czasie rzeczywistym za pomocą BitNinja. Połącz to z zestawem niestandardowych reguł zapory, a wynikiem jest bezpieczne środowisko internetowe chronione przed złośliwym oprogramowaniem, DDoS, brutalną siłą, XSS i podobnymi zagrożeniami.
Chociaż nie ma jednoznacznego zwycięzcy między dwoma systemami zarządzania treścią, Joomla jest jedną z najlepszych alternatyw WordPress, z którymi można się spotkać. Prawie jedna trzecia wszystkich stron internetowych na całym świecie opiera się na tych platformach open source. Tak więc, jeśli chodzi o budowanie strony internetowej, oba są najlepszym wyborem ze swoimi zestawami zalet i wad.