Hosting Joomla

Stwórz wyjątkową stronę internetową z szybkim i niezawodnym hostingiem opracowanym z myślą o Joomla

30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Plany hostingu Joomla

Uwaga! Wybierając roczny planach hostingowy Premium lub Business otrzymasz domenę za darmo!

Warunki płatności

Hosting Joomla, który Cię zaskoczy

Przez lata doskonaliliśmy naszą infrastrukturę serwerową, aby osiągnąć najwyższy poziom efektywności. Zyskaj wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić doskonałą stronę Joomla!

Hosting Joomla, który Cię zaskoczy
Wsparcie ekspertów Joomla

Wsparcie ekspertów Joomla

Jeżeli napotkasz trudności z konfiguracją lub przeniesieniem swojej witryny, nie martw się! Nasz zespół ekspertów, specjalizujących się w Joomla, jest dostępny w trybie 24/7 — zawsze z przyjemnością będzie służyć Ci pomocą.

Zoptymalizowane serwery

Zoptymalizowane serwery

Błyskawiczny czas ładowania i najwyższa wydajność. Cały nasz serwer jest dopracowany i zoptymalizowany, tak aby zapewnić najlepszy hosting Joomla, bez względu na rodzaj strony internetowej.

Darmowa domena

Darmowa domena

W Hostinger zyskujesz podwójnie! Każdy projekt potrzebuje odpowiedniej nazwy, dlatego też otrzymasz ją od nas zupełnie za darmo! Przy zakupie dowolnego plan hostingu Joomla na co najmniej rok, otrzymasz darmową domenę na pierwszy rok użytkowania.

Dlaczego warto wybrać CMS Joomla?

Joomla jest drugim najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie, który sprawia, że ​​zarządzanie treścią jest łatwe i przyjemne! Niezależnie od tego, jaką stronę planujesz założyć, z Joomla zyskasz wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia świetnej witryny i zbudowania silnej pozycji w świecie online.

Dlaczego warto wybrać CMS Joomla?
Prostota i elastyczność

Prostota i elastyczność

Prostota Joomla zaskoczy Cię nawet jeśli tworzysz swoją pierwszą stronę internetową. Zainstaluj ten system zarządzania treścią jednym kliknięciem myszy i stwórz profesjonalną stronę internetową, nawet jeśli nie posiadasz wiedzy o kodowaniu!

Ogromna społeczność

Ogromna społeczność

Joomla, z każdym rokiem, zyskuje coraz większą bazę użytkowników na całym świecie. Niezależnie od Twoich potrzeb, możesz tworzyć strony, które spełniają Twoje oczekiwania i znajdować rozwiązania dla każdej przeszkody, z którą się spotkasz.

Motywy i rozszerzenia

Motywy i rozszerzenia

Nie ograniczaj swojej kreatywności! Z nami zyskasz pełną swobodę tworzenia, dzięki ogromnej kolekcji darmowych motywów i wtyczek Joomla. Z łatwością dodawaj nowe funkcje i zachwyć swoich odwiedzających pięknymi i funkcjonalnymi projektami!

Wejdź do świata online z hostingiem Joomla

Uruchom swoją stronę Joomla w 3 prostych krokach!

Wybierz plan hostingowy

Wybierz plan hostingowy

Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji i przejrzyj zawartość koszyka. Zamów 12-miesięczny plan, aby otrzymać darmową domenę oraz SSL!

Przejdź przez proces zakupu

Przejdź przez proces zakupu

Podaj szczegóły płatności i zakończ transakcję, aby przejść do strefy członkowskiej.

Opublikuj witrynę Joomla

Opublikuj witrynę Joomla

Tu zaczyna się prawdziwa przygoda — skonfiguruj Joomla jednym kliknięciem i zacznij tworzyć własną witrynę!

Z nami odniesiesz sukces z Joomla

Hostinger pozwala Ci skupić się na tym, co jest dla Ciebie naprawdę istotne. Nasze serwery są zoptymalizowane z myślą o najnowocześniejszych technologiach, aby pomóc Ci w pełnym wykorzystaniu potencjału hostingu Joomla. Opracowaliśmy również specjalny panel sterowania z mnóstwem funkcji mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności Twojej witryny!

Z nami odniesiesz sukces z Joomla
Akcelerator pamięci podręcznej

Akcelerator pamięci podręcznej

Optymalizuj wydajność swojej strony Joomla dzięki pamięci podręcznej po stronie serwera. Przyspiesz ładowanie strony, przyciągaj odwiedzających i zdobywaj ich zaufanie, nawet przy wysokim natężeniu ruchu.

Najnowsza wersja PHP

Najnowsza wersja PHP

Nasze serwery są zawsze aktualizowane do najnowszych wersji PHP i MySQL, aby zapewnić maksymalną wydajność i pełne bezpieczeństwo.

Certyfikat SSL/TLS

Certyfikat SSL/TLS

W Hostinger wszystkie roczne plany hostingu Joomla obejmują dożywotni certyfikat SSL, co zwiększa zaufanie użytkowników i poprawia pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu Twoja strona jest w pełni bezpieczna i zgodna z obowiązującym standardem protokołu HTTPS.

Pełne bezpieczeństwo

W Hostinger bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystkie nasze plany hostingowe zawierają certyfikaty SSL i ochronę przed atakami DDoS, aby zapewnić Tobie i Twoim odwiedzającym bezpieczne przeglądanie witryny.

Gwarancja czasu działania 99,9%

Dedykowane zespoły naszych programistów i inżynierów czuwają nad serwerami przez całą dobę, aby zapewnić, że Twoja witryna jest zawsze dostępna i gotowa do obsługi użytkowników.

Menedżer dostępu

Współpracujesz z kilkoma osobami? Teraz możesz zachować poufność swoich prywatnych danych i efektywnie współpracować z innymi dzięki naszemu intuicyjnemu menedżerowi dostępu!

Hosting Joomla

30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Jeśli nasze usługi nie spełnią w 100% Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot kosztów w przeciągu 30 dni od dokonanego zakupu. Nic nie ryzykujesz.

Hosting Joomla – najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące hostingu Joomla

Co to jest Joomla?

Czym różni się hosting Joomla od innych usług hostingowych?

Jak mogę przeprowadzić migrację mojej istniejącej strony Joomla?

Jakie strony mogę tworzyć za pomocą Joomla?

Czy system Joomla może być wykorzystany dla sklepu e-commerce?

Jaką ochronę posiada hosting Joomla?

Czy system Joomla jest lepszy od WordPressa?