Forum Pomocy

Zmiana nazwy domeny 2014-02-10 23:37
ideology

Witam serdecznie,

W jaki sposób mogę zmienić nazwę przypisanej do konta domeny? Chcę wprowadzić delikatną modyfikację w prowadzonej działalności i do tego muszę dokonać zmiany nazwy domeny. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Re: Zmiana nazwy domeny 2014-02-12 02:41
dominik90

Jeśli dobrze rozumiem to chcesz zmień nazwę domeny którą wykupiłeś, jest to niemożliwe bo na logikę kupiłeś jakasdomena.com a chcesz fajnieszadomena.com to tak jak byś poszedł kupił mercedesa w salonie a później chciał wymienić na BMW bez dopłaty.
Możesz wykupić inna domenę.

Darmowy precel | Opinia o Hostinger
Re: Zmiana nazwy domeny 2014-02-12 10:41
sandra

Witam serdecznie,

Niestety na chwilę obecną zmiana domeny/subdomeny przypisanej do konta nie jest możliwe - konieczne będzie utworzenie nowego konta hostingowego dla nowej domeny/subdomeny i przeniesienie danych ze starego konta na nowe.

Pozdrawiam,
Sandra

kto pyta nie błądzi, temu forum... rządzi! ;)
Re: Zmiana nazwy domeny 2017-05-04 12:48
KatKaty

Wydaje mi się, że bardzo ważnym jest optymalizacja witryny, uruchomienie reklamy, no i intuicyjny interfejs samej strony. Kolejnym bardzo ważnym elementem jest udana nazwa domeny. Hosting też wpływa na promocję, planuję założyć sklep tutaj https://hostovita.pl , łatwiej jest promować stronę na czymś takim, niż na darmowy hostingu. Dla promocji witryny ważne są nawet takie małe rzeczy.

Ostatnie aktualizacje

Co nowego?
Statystyki Forum
Tematów: 768, Postów: 3737
Użytkowników: 1145, Aktywnych Użytkowników: 966
Witamy najnowszego użytkownika, suskamagda