Hosting Drupal

Stwórz wyjątkową stronę internetową z hostingiem zoptymalizowanym pod kątem systemu zarządzania treścią Drupal.

check_circle

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wybierz swój plan hostingu Drupal

Hosting Single

25,45 zł
Oszczędzasz 90%
2
55
/mies.

4,99 zł/mies. po odnowieniu

 • 1 strona internetowa
 • 1 konto e-mail
 • 100 GB przepustowości
 • 1x prędkość zoptymalizowana pod Drupal
Najpopularniejszy

Hosting Premium

38,09 zł
Oszczędzasz 82%
6
85
/mies.

9,99 zł/mies. po odnowieniu

 • Nieograniczona*liczba stron internetowych
 • Nieograniczona *liczba kont e-mail
 • Nieograniczona* przepustowość
 • Cotygodniowe kopie zapasowe
 • 2x prędkość zoptymalizowana pod Drupal

Hosting Business

50,90 zł
Oszczędzasz 78%
10
99
/mies.

25,99 zł/mies. po odnowieniu

 • Wszystkie korzyści z Premium
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Darmowy certyfikat SSL
 • 4x prędkość zoptymalizowana pod Drupal

Czy wiesz, że...? Do planów Premium i Business dołączamy darmowe domeny!?

Potrzebujesz więcej mocy? Sprawdź hosting w chmurze

Hosting Drupal zaprowadzi Cię na sam szczyt!

Zyskaj wszystko, czego potrzebujesz do założenia, uruchomienia i utrzymania strony internetowej w Drupalu. Przez wszystkie lata naszej działalności w branży hostingowej udoskonaliliśmy naszą infrastrukturę serwerową w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom platformę gwarantującą odnoszenie sukcesu w Internecie. Zapewniamy elastyczność, szybkość i gwarantowany czas bezawaryjnej pracy!

live_help

Twój osobisty ekspert ds. Drupala

Potrzebujesz pomocy przy założeniu lub przeniesieniu swojej strony internetowej? Spokojnie! Nasz profesjonalny zespół zadba o to, abyś natychmiast pojawił się w sieci. Skontaktuj się z nami w każdej chwili, zawsze chętnie pomożemy!

thumb_up

Darmowa domena

Przede wszystkim, Twoja strona internetowa potrzebuje wyjątkowej nazwy. Z Hostingerem otrzymasz ją za darmo! Każdy roczny plan hostingowy Drupal zawiera domeny bez dodatkowych kosztów w pierwszym roku!

dns

Serwery zoptymalizowane pod kątem Drupala

Osiągaj najwyższy czas sprawności i wydajność Drupala na każdym kroku! Od protokołu HTTP/2 do najnowszej stabilnej wersji PHP i MariaDB, Twoja strona internetowa prześcignie każdego, kto stanie na jej drodze.

Dlaczego warto wybrać CMSa Drupal?

Drupal, jako jeden z najlepszych systemów zarządzania treścią na świecie, zapewnia elastyczną platformę, która może być wykorzystana do stworzenia strony internetowej dowolnego typu. Twórz wszystko - od prostych portfolio po sklepy członkowskie i sklepy internetowe. Wyposażona w funkcje dla programistów, jest jedną z najlepszych platform zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych specjalistów od kodowania. Jak to się mówi, jeśli chcesz założyć blog - wybierz WordPressa, ale jeśli chcesz zbudować WordPressa - wybierz Drupala.

 icon

check_circleZorientowany na programistów

Drupal posiada wiele modułów i opcji umożliwiających dostosowanie do indywidualnych potrzeb, przez co jest jedną z najbardziej elastycznych platform CMS. Stwórz i zastosuj dowolną funkcję, której potrzebuje Twoja strona do odniesienia sukcesu!

check_circleNiezawodne bezpieczeństwo

Unikaj wszelkich zagrożeń. Drupal jest jedną z niewielu platform spełniających standardy OWASP. W połączeniu z naszym unikalnym systemem zabezpieczeń serwerów, gwarantujemy niezwykle wydajne usługi hostingowe.

check_circlePrzyjazny dla SEO

Niechaj świat się o Tobie dowie! Zyskaj większą widoczność w Internecie dzięki wbudowanym funkcjom SEO. Umieść swoją witrynę na pierwszych stronach wyników wyszukiwania i ciesz się stałym ruchem organicznym.

Już dziś uruchom stronę internetową z hostingiem Drupal

Rozpocznij budowanie swojej pozycji w Internecie w 3 prostych krokach.

Wybierz swój plan hostingu Drupal

Krok pierwszy

Wybierz swój plan hostingu Drupal

Rozpocznij przygodę bez obaw dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Zacznij działać

Krok drugi

Zacznij działać

Dokonaj wstępnej konfiguracji usługi. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, w dowolnym momencie skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. Drupala!

Zamień pomysł w rzeczywistość

Krok trzeci

Zamień pomysł w rzeczywistość

Zabawa zaczyna się na tym etapie! Zainstaluj Drupala jednym kliknięciem i zacznij tworzyć swoją stronę.

Wszystko czego potrzebujesz

Wszystkie funkcje zapewniające wyjątkową wydajność Drupala

Hosting Drupal zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym Twoja strona internetowa wyróżni się na tle innych. Otwórz się na nieograniczone możliwości, które możesz doświadczyć tylko z Hostingerem!

tune

Niestandardowy panel sterowania

Opracowaliśmy unikalny panel sterowania z łatwą integracją GIT, najnowszymi stabilnymi wydaniami PHP i wiele więcej - wszystko po to, aby zapewnić maksymalną swobodę!

update

Instalacja 1-click

Skonfiguruj Drupala jednym kliknięciem myszy za pomocą automatycznego instalatora Hostingera. Skup się na tym, co ma znaczenie i natychmiast rozpocznij pracę nad swoją stroną!

https

Zwiększenie pamięci podręcznej

Zrób wrażenie na odbiorcach poprzez szybkie ładowanie stron. Osiągnij najwyższy czas ładowania stron dzięki naszej specjalnej warstwie pamięci podręcznej Nginx i akceleratorowi pamięci podręcznej.

Panel
Sklep internetowy
cloud

Integracja z CloudFlare

Bez trudu uruchom usługę CloudFlare i zwiększ szybkość i bezpieczeństwo. Ochrona DDoS, firewall aplikacji internetowych i korzyści z CDN w pakiecie!

people

Certyfikat SSL/TLS

Protokoł HTTPS zabezpiecza poufne dane użytkowników i klientów. Uzyskaj dożywotni certyfikat SSL i zwiększ zaufanie oraz pozycję SEO swojej strony internetowej w Drupalu.

trending_up

Menedżer dostępu

Współpracujesz z programistami lub innymi osobami? Przyznawaj dostęp do swojego konta hostingowego bez konieczności podawania swoich danych osobowych!

Hosting Drupal - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące hostingu Drupala.

Drupal jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych systemów zarządzania treścią na świecie, umożliwiający stworzenie każdego rodzaju strony internetowej. Szczegółowa dokumentacja z liczną społecznością online sprawia, że na każde pytanie związane z systemem CMS Drupal znajdziesz natychmiastowe rozwiązania.
Hosting Drupal zapewnia solidne podstawy dla stron internetowych lub biznesów online dzięki doskonałej sprawnosci i wydajności. Natychmiastowa konfiguracja oraz HTTP/2 z najnowszymi stabilnymi aktualizacjami PHP i MySQL. Dzięki wewnętrznemu monitoringowi oraz zespołowi wsparcia bez przeszkód dotrzesz na sam szczyt!
Pewnie, że możesz! Drupal oferuje wiele darmowych rozszerzeń, które pozwolą Ci dodać funkcję koszyka do Twojej strony internetowej. A jeśli szukasz czegoś poważniejszego, dostępnych jest wiele modułów premium, które umożliwią stworzenie odnoszącego sukcesy sklepu internetowego.
Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy przy tworzeniu lub przenoszeniu strony internetowej na naszą platformę hostingową Drupal to zawsze chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z naszym zespołem Wsparcia klienta, a my dopilnujemy, abyś szybko pojawił się w sieci!
W obszarze administracyjnym Twojej strony Drupal znajdziesz bazę modułów i szablonów, które pozwolą Ci uzyskać pożądany efekt. Wdrażaj nowe funkcje, formularze kontaktowe, czaty na żywo i inne wspaniałe rozszerzenia bez konieczności wpisania linijki kodu!
Obie platformy będą dobrym wyborem, jeśli szukasz systemu zarządzania treścią. Choć nie ma oczywistego zwycięzcy, Drupal i WordPress posiadają specyficzne różnice. Wypróbuj oba systemy na platformie Hostingera i wybierz tę platformę, która najbardziej Ci odpowiada!