CPU

Darmowy Hosting

2000MB Miejsca, 100GB Transferu, PHP i MySQL, Kreator Stron, Żadnych Reklam Zamów teraz!

Advertisements

Darmowy hosting nowej generacji

Zapomnij o stereotypach na temat darmowego hostingu. Hostinger jest inny. Oferujemy stabilną i bogatą w funkcje usługę z fantastycznym supportem! Dzięki korzystaniu z technologii przetwarzania w chmurze, uptime naszych usług wynosi 99.9%.

Obsługa PHP i MySQL

Oferujemy obsługę PHP i MySQL bez żadnych ograniczeń. Nasz silnik PHP bogaty jest w funkcje, wersję PHP możesz zmienić jednym kliknięciem, a bazami danych zarządzać przy pomocy phpMyAdmina.

Żadnych reklam i banerów na Twoich stronach

Żadnych linków tekstowych. Żadnych denerwujących popupów. Żadnych promujących postów na forum. Twoja strona jest całkowicie wolna od reklam - na zawsze.

Autoinstalator skryptów i CMS

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć, możesz zainstalować Wordpressa, Joomlę, fora, sklepy online i wiele innych. W pełni funkcjonalne i profesjonalnie wyglądające strony postawione w kilka minut.

Prosty kreator stron WWW

Teraz każdy może bardzo łatwo stworzyć swoją stronę. Nawet nowicjusz komputerowy może zbudować atrakcyjną stronę internetową, dzięki naszemu kreatorowi stron WWW! Wybierz jeden ze 100 szablonów, a Twoja strona będzie gotowa w 5 minut.

Dołącz do naszego programu partnerskiego

Zaproś swoich znajomych do Hostingera aby otrzymać super prezenty: Darmowe rejestracje domen, przejście z planu Darmowego na plan "Premium" lub plan "Biznes", oraz gotówka od 15zł do 300zł.